REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od FOTOLAB

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy FOTOLAB

Fotolab je česká společnost, která se specializuje na fotografování a video. Se sídlem v Praze provozuje téměř 40 prodejen v České republice. Fotolab nabízí široký sortiment fotoaparátů, fotografických potřeb a služeb a příslušenství prostřednictvím svých kamenných prodejen a platformy elektronického obchodu.

Často kladené otázky o FOTOLAB

Co je FOTOLAB?
Open

Společnost Fotolab byla založena před více než 33 lety. V průběhu let se společnost rozrůstala. Dnes provozuje 38 prodejen po celé České republice. Pobočky najdete v Praze, Jihočeském, Středočeském Libereckém, Pardubickém, Jihomoravském, Zlínském, Plzeňském, Ústeckém, Hradeckém, Vysočině, Olomouckém a Moravskoslezském kraji.

Jaké značky najdete v FOTOLAB?
Open

Fotolab nabízí širokou škálu kvalitních značek, mezi které patří Canon, Sony, Panasonic, Nikon, Fujifilm, Kodak, Olympus, Ricoh, Pentax, OM System, Agfa, Lomography, Ilford, Leica, Vtech, Hoya, Sigma, VFFto, Tamron, SanDisk a mnoho dalších.

Jak ušetřit v FOTOLAB?
Open

Na Fotolabu můžete ušetřit mnoha způsoby. Přihlaste se k odběru jejich newsletteru a získejte slevový kupón a nejnovější zprávy nebo navštivte sekci Výprodej na jejich webových stránkách, kde najdete úžasné nabídky. Fotolab také nabízí dopravu zdarma na vybrané objednávky, což zákazníkům umožňuje ušetřit na poštovném.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti FOTOLAB v zemi?
Open

Fotolab konkuruje dalším prodejcům fotografií v České republice, jako jsou FotoŠkoda, Megapixel a Euronics.

V kolik hodin otevírá FOTOLAB své dveře?
Open

Provozní dny a doba se u každé prodejny Fotolab liší. Více informací o nejbližší prodejně získáte na https://www.cewe.cz/prodejny-cewe-Fotolab.html. Fotolab nabízí zákaznický servis po telefonu ve všední dny od 9:00 do 17:00 hodin.

Kolik je v zemi FOTOLAB obchodů?
Open

V celé České republice je 38 prodejen Fotolab a více než 400 výdejních míst a poradenských center. Nejbližší provozovnu najdete na https://www.cewe.cz/prodejny-cewe-fotolab.html.

Mohu nakupovat v FOTOLAB online?
Open

Nakupování na internetu u Fotolabu je velmi snadné. Navštivte jejich webové stránky, kde najdete podrobné informace o produktech a úžasné nabídky. Fotolab nabízí bezplatné možnosti Klikni a vyzvedni a rychlou dopravu. U vybraných objednávek je doručení zdarma.

Kde najdu nejnovější katalog FOTOLAB?
Open

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u Fotolab, je přihlásit se k odběru jejich newsletteru. Můžete také sledovat Fotolab na Facebooku, Instagramu a YouTube, abyste byli informováni o jejich nejnovějších novinkách a nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v FOTOLAB?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.