logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od EXPERT

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy EXPERT

Expert je švýcarský řetězec prodejen zaměřený na prodej elektroniky a domácích spotřebičů. Sídlo společnosti Expert s bohatou historií na trhu se nachází ve švýcarském Zugu. Expert má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha dalších evropských zemích.

Často kladené otázky o EXPERT

Co je EXPERT?
close

Společnost Expert byla založena v roce 1967 ve Švýcarsku Gunnarem Nygrenem. Od svých počátků si společnost Expert kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům širokou škálu elektronických výrobků za velmi konkurenceschopné ceny na trhu. V následujících letech společnost Expert prošla silným rozvojem svého podnikání tím, že přidala velké množství nových výrobků a otevřela nové prodejny nejen ve Švýcarsku, ale i v mnoha dalších evropských zemích. V České republice přistál Expert v roce 1993 a od té doby se stal obchodem s vysokým renomé na českém trhu.

Jaké značky najdete v EXPERT?
close

Expert prodává výrobky známých značek, jako jsou Asus, Canon, Denver, Genius, Google, Gigabyte, Microsoft, MSI, MyPhone, Samsung, Samsonite, Ninebot, Sony a další. Prodávají také produkty pod vlastní značkou Expert.

Jak ušetřit v EXPERT?
close

Ušetřit peníze u společnosti Expert je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních webových stránkách. Na MyDeals365 najdete také nejnovější nabídky a akce u společnosti Expert. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Expert na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti EXPERT v zemi?
close

Expert konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou Mall.cz, Datart, Euronics a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá EXPERT své dveře?
close

Prodejny Expert v České republice mají otevřeno od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi EXPERT obchodů?
close

Expert působí v České republice prostřednictvím více než 100 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně-střed a Plzni.

Mohu nakupovat v EXPERT online?
close

Expert má také exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Expert najdou zákazníci velký výběr produktů za akční ceny.

Kde najdu nejnovější katalog EXPERT?
close

Zákazníci mohou u společnosti Expert využívat velkých výhod, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňuje Expert vrácení a výměnu zboží. Na všechny výrobky prodávané společností Expert se vztahuje tovární záruka. Expert má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v EXPERT?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.