logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorVASKY

Získejte nejnovější nabídky od VASKY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy VASKY

Vasky je česká síť prodejen zaměřená na prodej pánské, dámské a dětské obuvi. Vasky má dlouholetou historii na trhu a sídlí v Praze.

Často kladené otázky o VASKY

Jak ušetřit v VASKY?

Ušetřit peníze u Vasky je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce u Vasky. Vasky navíc často uvádí sezónní akce a nabídky. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Vasky na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v VASKY?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je VASKY?

Společnost Vasky byla založena před desítkami let v České republice jako malá rodinná firma. Od svých počátků si Vasky kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům obuv nejvyšší kvality, vyrobenou z nejlepších materiálů a od návrhářů v souladu s nejnovějšími módními trendy. V následujících letech prošla společnost Vasky silným rozvojem svého podnikání, které se projevilo rozšířením nabídky o velké množství výrobků a otevřením prodejen po celé České republice.

V kolik hodin otevírá VASKY své dveře?

Prodejny Vasky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 10 do 18 hodin a v sobotu od 10 do 16 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v VASKY online?

Vasky má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Vasky najdou zákazníci velký výběr výrobků za akční ceny.

Jaké značky najdete v VASKY?

Společnost Vasky je známým výrobcem obuvi a módních doplňků, a proto prodává výrobky pod vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti VASKY v zemi?

Vasky konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Glami, Humanic, Baťa a další.

Kolik je v zemi VASKY obchodů?

Vasky působí v České republice mimo jiné prostřednictvím prodejen umístěných v Praze.

Kde najdu nejnovější katalog VASKY?

Zákazníci mohou u Vasky využívat velké výhody, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků Vasky umožňuje vrácení a výměnu zboží. Na všechny výrobky prodávané společností Vasky se vztahuje tovární záruka. Na oficiálních webových stránkách společnosti Vasky je k dispozici blog, kde mohou zákazníci sledovat nejnovější informace o společnosti. Společnost Vasky má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v VASKY

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v VASKY

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně VASKY a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.