logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorCOOP DISKONT
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od COOP DISKONT

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy COOP DISKONT

Coop DISKONT je řetězec diskontních supermarketů patřící do skupiny Coop. Coop DISKONT má dlouholetou historii na trhu a sídlí v Praze v České republice.

Často kladené otázky o COOP DISKONT

Co je COOP DISKONT?
close

Coop DISKONT byl založen v roce 1997 v České republice skupinou Coop Group otevřením první prodejny. Od svých počátků si Coop DISKONT kladl za cíl nabízet svým zákazníkům široký sortiment čerstvých potravin a výrobků hromadné spotřeby. V následujících letech prošla společnost Coop DISKONT silným procesem expanze s rozšířením sortimentu o velké množství výrobků a otevřením prodejen po celé České republice.

Jaké značky najdete v COOP DISKONT?
close

Coop DISKONT prodává výrobky známých značek jako Boskov, Jar, Tchibo, Harmony, Nowaco, Krahulík, Activia, Sedlčanský, Colusi, Oreo, Margot, Kofila, Rodinné, Hašlerky, Slavia Klokanky, Coca-Cola, Bacardi, Pardál, Birell, Magnesia Red, Korunní, Tobogán, Nanuk a mnoho dalších.

Jak ušetřit v COOP DISKONT?
close

Ušetřit peníze v Coop DISKONT je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních stránkách. Coop DISKONT vydává každý týden brožury a katalogy, kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Coop DISKONT. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Coop DISKONT na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti COOP DISKONT v zemi?
close

Coop DISKONT konkuruje v České republice dalším řetězcům supermarketů, jako jsou například Albert, Penny Market, Norma a další.

V kolik hodin otevírá COOP DISKONT své dveře?
close

Prodejny Coop DISKONT jsou otevřeny od pondělí do neděle od 7 do 21 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací a zavírací dobu podle své polohy.

Kolik je v zemi COOP DISKONT obchodů?
close

Coop DISKONT působí v České republice prostřednictvím více než 200 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Plzni a Ostravě.

Mohu nakupovat v COOP DISKONT online?
close

Coop DISKONT nemá v České republice internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit jeho kamenné prodejny a objevit všechny výrobky.

Kde najdu nejnovější katalog COOP DISKONT?
close

Zákazníci mohou v Coop DISKONT využívat velké výhody při nákupu širokého sortimentu kvalitních výrobků. V prodejně Coop DISKONT mohou zákazníci najít široký sortiment čerstvých značkových výrobků. Díky široké síti prodejen po celé zemi mohou zákazníci vždy najít Coop DISKONT ve své blízkosti. Coop DISKONT má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v COOP DISKONT?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.