logo

Získejte nejnovější nabídky od DR. MAX

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DR. MAX

Dr. Max působí v 6 evropských zemích a je hlavním řetězcem lékáren ve střední Evropě, který se zabývá zlepšováním zdraví pacientů.

Často kladené otázky o DR. MAX

Jak ušetřit v DR. MAX?

V Dr. Max můžete ušetřit mnoho peněz. Například si můžete prohlédnout sekci Výprodej na jejích webových stránkách, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Dr. Max, abyste mohli využívat ty nejlepší akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DR. MAX?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je DR. MAX?

Dr. Max má dlouholeté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům vysoce kvalitní produkty za nejlepší ceny.

V kolik hodin otevírá DR. MAX své dveře?

Otevírací doba prodejny Dr. Max je od pondělí do neděle od 8:00 do 21:00 hodin.

Mohu nakupovat v DR. MAX online?

Na webových stránkách Dr. Max´s najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jeho newsletteru a získat slevu 15 % na první nákup.

Jaké značky najdete v DR. MAX?

Vichy, Bioderma, Eucerin, CeraVe, Avene, Livisane a Ocutein jsou některé z vysoce kvalitních značek, které najdete v Dr. Max.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DR. MAX v zemi?

Mezi konkurenty společnosti Dr. Max patří společnosti Safeway, Benu a MediBox.

Kolik je v zemi DR. MAX obchodů?

Společnost Dr. Max má více než 900 prodejen po celém světě.

Kde najdu nejnovější katalog DR. MAX?

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u Dr. Max, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Dr. Max můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v DR. MAX

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v DR. MAX

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Zdraví a krása? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 23 Zdraví a krása obchodů v Czech Republic včetně DR. MAX a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.