logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorCOOP TIP
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od COOP TIP

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy COOP TIP

Coop TIP je český řetězec supermarketů patřící skupině Coop. Coop TIP má dlouholetou historii na trhu a jeho centrála se nachází v Hradci Králové.

Často kladené otázky o COOP TIP

Jak ušetřit v COOP TIP?

Ušetřit peníze u Coop TIP je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce, které jsou u Coop TIP k dispozici. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Coop TIP na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v COOP TIP?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je COOP TIP?

Společnost Coop TIP byla založena v roce 1999 v České republice skupinou Coop. Od svých počátků si Coop TIP kladl za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment kvalitních potravin a rychloobrátkového zboží předních značek na trhu.

Na rozdíl od svých konkurentů jsou prodejny Coop TIP malé, ale nabízejí široký sortiment výrobků. V následujících letech prošla společnost Coop TIP silným procesem obchodní expanze s přidáním velkého množství výrobků a otevřením prodejen po celé zemi.

V kolik hodin otevírá COOP TIP své dveře?

Prodejny Coop TIP jsou otevřeny od pondělí do pátku od 6 do 18 hodin, v sobotu a v neděli od 7 do 12 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v COOP TIP online?

Coop TIP má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Coop TIP najdou zákazníci velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v COOP TIP?

Coop TIP prodává výrobky známých značek, jako jsou Nestlé, Danone, Hein, Mars, Kellogg's, Procter & Gamble, Unilever, Coca-Cola, Domestos, Ariel, Persil, Vanish, Fairy, Vileda, Spontex, Nivea, Dove, L'Oréal, Colgate, Gillette, Head & Shoulders, Johnson & Johnson a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti COOP TIP v zemi?

Coop TIP konkuruje v České republice dalším řetězcům supermarketů, jako jsou například Teco, Kaufland, Lidl a další.

Kolik je v zemi COOP TIP obchodů?

Coop TIP působí v České republice prostřednictvím více než 300 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Ostravě, Plzni a Liberci.

Kde najdu nejnovější katalog COOP TIP?

Zákazníci mohou v Coop TIP využívat velké výhody, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. Zákazníci najdou v Coop TIP široký sortiment čerstvých výrobků a hlavních značek na trhu.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.