logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorMATĚJOVSKÝ
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od MATĚJOVSKÝ

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MATĚJOVSKÝ

Matějovský je maloobchodní prodejna textilu a domácích potřeb se sídlem v České republice. Sídlo společnosti se v současné době nachází v Semilech v České republice.

Často kladené otázky o MATĚJOVSKÝ

Jak ušetřit v MATĚJOVSKÝ?

Zákazníci mohou u společnosti Matějovský ušetřit více způsoby. Matějovský neustále dbá na to, aby zákazníci byli s jejich akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti Matějovský, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Navíc si můžete prohlédnout jejich zlevněné zboží a najít jejich nejlevnější položk

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MATĚJOVSKÝ?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je MATĚJOVSKÝ?

Počátky společnosti sahají do doby před více než 5 lety, kdy byla poprvé založena v České republice. Původně rodinná firma Matějovský zaznamenala po první zakázce s obchodním domem velký úspěch a dále se rychle rozvíjela. Dnes je z ní stabilní společnost s bohatým sortimentem a významným postavením v České republice.

V kolik hodin otevírá MATĚJOVSKÝ své dveře?

Prodejní místa Matějovský jsou k dispozici od pondělí do pátku od 9 do 16 hodin s výjimkou víkendů, kdy je prodejna uzavřena.

Mohu nakupovat v MATĚJOVSKÝ online?

Prohlédněte si webové stránky Matějovského a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Díky účtu se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty.

Jaké značky najdete v MATĚJOVSKÝ?

Matějovský prodává a distribuuje vybrané výrobky pod vlastními značkami.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MATĚJOVSKÝ v zemi?

Matějovský většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi konkurenční společnosti, se kterými Matějovský soupeří, patří například DoInterieru.cz, ZARA Home, Vagner Design, Staněk Zdeněk nebo TEFI-TEX.

Kolik je v zemi MATĚJOVSKÝ obchodů?


V České republice má Matějovský v současné době jediné prodejní místo, které se nachází v Semilech.

Kde najdu nejnovější katalog MATĚJOVSKÝ?

Zákazníci Matějovského mohou v obchodě využívat řadu exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru pošty Matějovského a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a novinky. Buďte první, komu budou nejnovější akční nabídky Matějovský doručeny přímo do vaší e-mailové schránky.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.