logo

Získejte nejnovější nabídky od KIA

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti KIA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy KIA

Kia je jihokorejská automobilová společnost. S dlouhou historií na trhu má Kia silné zastoupení v České republice i v mnoha dalších zemích světa.

Často kladené otázky o KIA

Jak ušetřit v KIA?

Ušetřit peníze u společnosti Kia je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejích oficiálních internetových stránkách. 6 Kia nabízí svým zákazníkům financování nákupu nových vozidel. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Kia. Nákupem ojetých vozidel Kia zase mohou zákazníci ušetřit na jejich koupi.

Kia obvykle spouští akce a nabídky sezónně a ve speciálních dnech. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním značky Kia na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v KIA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je KIA?

Společnost Kia byla založena v roce 1944 v Jižní Koreji. Ve svých počátcích se Kia zabývala výrobou a prodejem ocelových trubek a dílů pro jízdní kola. V padesátých letech 20. století začala Kia vyrábět automobily. Od té doby začala společnost silně růst a expandovat a dobývat nové trhy po celém světě. V České republice přistála Kia v roce 2000 a od té doby se stala automobilovou značkou s vysokým renomé na českém trhu.

V kolik hodin otevírá KIA své dveře?

Oficiální prodejní místa Kia v České republice jsou otevřena od pondělí do pátku od 7 do 17 hodin. Některá dealerství mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v KIA online?

Společnost Kia nemá v České republice internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit kterékoli její oficiální dealerství a zjistit všechny její vozy a akce.

Jaké značky najdete v KIA?

Kia je známým výrobcem a prodejcem automobilů a vozidel, a proto prodává výrobky pod svou vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti KIA v zemi?

Kia v České republice konkuruje dalším značkám, jako jsou Hyundai, Suzuki, Toyota a mnoho dalších.

Kolik je v zemi KIA obchodů?

Kia působí v České republice prostřednictvím dealerství, která se nacházejí mimo jiné v Praze, Slezské Ostravě a Kolíně.

Kde najdu nejnovější katalog KIA?

Zákazníci mohou u společnosti Kia využívat velké výhody při nákupu jejích výkonných a efektivních vozů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých výrobků umožňuje Kia jejich vrácení a výměnu. Kia nabízí svým zákazníkům poprodejní servis. Kia má profesionální a specializovaný technický servis.

Kromě toho Kia prodává originální náhradní a autodíly. Na oficiálních internetových stránkách společnosti Kia si zákazníci mohou naplánovat zkušební jízdu nebo návštěvu nejbližšího oficiálního servisního střediska.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v KIA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v KIA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Ostatní? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 30 Ostatní obchodů v Czech Republic včetně KIA a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.