logo
homeIcon
  1. separatorOstatní
  2. separatorEXIM TOURS
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od EXIM TOURS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy EXIM TOURS

Exim Tours není jen cestovní kancelář. Je to váš průvodce světem cestování. Ať už sníte o dlouho očekávané dovolené, vybíráte zájezd, užíváte si dovolenou nebo řešíte jakoukoli cestovní situaci, Exim Tours je tu pro vás.

Často kladené otázky o EXIM TOURS

Co je EXIM TOURS?
close

Exim Tours pro vás zajišťuje dovolenou již od roku 1993. Za dobu své existence se postupně vypracovala na jednu z největších cestovních kanceláří v zemi.

Jaké značky najdete v EXIM TOURS?
close

Exim Tours spolupracuje s mnoha kvalitními značkami, jako jsou Fischer, Nev-Dama, Etravel a Privileq.

Jak ušetřit v EXIM TOURS?
close

U Exim Tours můžete ušetřit mnoho peněz. Na jejích webových stránkách si například můžete prohlédnout sekci Speciální nabídky, kde najdete slevy na všechny druhy produktů. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Exim Tours, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti EXIM TOURS v zemi?
close

Mezi konkurenty Exim Tours patří společnosti Cedok, Fischer, Blue Style a Invia.

V kolik hodin otevírá EXIM TOURS své dveře?
close

Exim Tour má otevřeno od pondělí do pátku od 8:30 do 17:00 hod.

Kolik je v zemi EXIM TOURS obchodů?
close

Exim Tours působí nejen v České republice, ale také v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

Mohu nakupovat v EXIM TOURS online?
close

Na webových stránkách Exim Tours najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jejího newsletteru. Na webových stránkách jsou k dispozici informace o doručení a také katalogy.

Kde najdu nejnovější katalog EXIM TOURS?
close

Pokud chcete u Exim Tours získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Exim Tours můžete také sledovat na Facebooku a Instagramu, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v EXIM TOURS?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.