logo

Získejte nejnovější nabídky od OPEL

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti OPEL

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy OPEL

Opel je německá automobilová společnost. Sídlo společnosti Opel s dlouhou historií na trhu se nachází v Rüsselsheimu v České republice. Opel má v České republice silné zastoupení, stejně jako v mnoha dalších zemích světa.

Často kladené otázky o OPEL

Jak ušetřit v OPEL?

Ušetřit peníze u společnosti Opel je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Opel nabízí svým zákazníkům financování nákupu nových vozidel. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Opel. Kromě toho Opel často vyhlašuje sezónní akce a nabídky.

Opel nabízí svým zákazníkům možnost nákupu ojetých vozidel, čímž ušetří peníze za jejich nákup. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Opel na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v OPEL?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je OPEL?

Společnost Opel byla založena v roce 1862 Adamem Opelem v německém Rüsselsheimu. Ve svých počátcích vstoupil Opel na trh výrobou šicích strojů. V roce 1886 se začal zabývat výrobou jízdních kol a teprve o několik desetiletí později začal vyrábět automobily. V České republice přistál Opel v roce 2000 a od té doby se stal značkou s vysokým renomé na českém trhu.

V kolik hodin otevírá OPEL své dveře?

Oficiální prodejní místa značky Opel jsou otevřena od pondělí do pátku od 8.30 do 17.00 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací a zavírací dobu podle své polohy.

Mohu nakupovat v OPEL online?

Opel nemá v České republice internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit kterékoli z jeho oficiálních dealerství a seznámit se se všemi jeho produkty.

Jaké značky najdete v OPEL?

Opel je známý německý výrobce automobilů a vozidel, a proto prodává výrobky pod svou vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti OPEL v zemi?

Opel v České republice konkuruje dalším značkám, jako jsou Ford, Volskwagen, Toyota a další.

Kolik je v zemi OPEL obchodů?

V současné době působí Opel v České republice prostřednictvím oficiálních dealerství, která se nacházejí mimo jiné v Praze.

Kde najdu nejnovější katalog OPEL?

Zákazníci mohou u společnosti Opel využívat velké výhody při nákupu jejich výkonných a kvalitních vozů. Opel nabízí svým zákazníkům zkušební jízdy. Na rozdíl od ostatních konkurentů nabízí Opel širokou škálu elektrických a hybridních vozů za velmi výhodné ceny. Opel má tým odborníků z řad prodejců, kteří jsou připraveni svým zákazníkům poradit.

Opel se velmi angažuje v péči o životní prostředí, a proto dodržuje zásady trvale udržitelného rozvoje. Opel prodává náhradní díly a příslušenství pro originální vozidla a automobily. Opel má exkluzivní zákaznický servis.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v OPEL

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v OPEL

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Ostatní? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 30 Ostatní obchodů v Czech Republic včetně OPEL a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.