logo
homeIcon
  1. separatorOstatní
  2. separatorŠKODA

Získejte nejnovější nabídky od ŠKODA

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti ŠKODA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ŠKODA

Škoda je česká společnost zaměřená na prodej automobilů a vozidel. Sídlo společnosti Škoda, která má za sebou dlouhou dráhu na trhu, se nachází v Mladé Boleslavi.

Často kladené otázky o ŠKODA

Jak ušetřit v ŠKODA?

Ušetřit peníze ve Škodovce je možné díky nabídkám a akcím zveřejněným na jejích oficiálních internetových stránkách. Škoda vydává katalogy, kde zákazníci najdou vozy a produkty za zvýhodněné ceny. Na Sleva 365 naleznete také všechny nabídky a akce společnosti Škoda. Na oplátku Škoda často uvádí akční nabídky a sezónní nabídky. Škoda nabízí svým zákazníkům financování nákupu jejich vozidel.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ŠKODA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je ŠKODA?

Společnost Škoda byla založena v roce 1895 v České republice Václavem Laurinem a Václavem Klementem pod názvem Laurin & Klement. Ve svých počátcích se společnost Laurin & Klement zaměřovala na výrobu jízdních kol a motocyklů. V roce 1905 uvedli na trh svůj první automobil Voiturette A. V roce 1925 se spojila se Škodovými závody, až v roce 1930 oficiálně změnila název na Škodovy závody. V následujících letech prošly Škodovy závody silným procesem expanze svého podnikání s inovacemi a zařazením velkého množství nových výrobků.

V kolik hodin otevírá ŠKODA své dveře?

Prodejní místa Škoda v České republice jsou otevřena od pondělí do pátku od 7 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 13 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v ŠKODA online?

Škoda nemá v České republice internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit kterékoli její oficiální dealerství a seznámit se se všemi jejími vozy a produkty. Také si zákazníci mohou u oficiálních prodejců vyzkoušet jízdu.

Jaké značky najdete v ŠKODA?

Škoda je známý výrobce automobilů, a proto prodává výrobky pod svou značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ŠKODA v zemi?

Škoda konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Renault, Peugeot, Citroën a další.

Kolik je v zemi ŠKODA obchodů?

Škoda působí v České republice prostřednictvím dealerství umístěných v Praze, Kladně, Mladé Boleslavi a na mnoha dalších místech.

Kde najdu nejnovější katalog ŠKODA?

Zákazníci mohou při koupi vozů Škoda využívat velké výhody při koupi jejich vozů a vozů s vysokým výkonem a účinností. Škoda nabízí svým zákazníkům specializovaný technický servis a poprodejní sluţby. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z jejích vozů nebo produktů umoţňuje Škoda vrácení a výměnu. Na všechny výrobky prodávané společností Škoda je poskytována tovární záruka. Škoda má exkluzivní zákaznický servis.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v ŠKODA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v ŠKODA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Ostatní? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 30 Ostatní obchodů v Czech Republic včetně ŠKODA a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.