logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od DEK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DEK

DEK je český prodejce materiálů pro stavebnictví. Působí na území České republiky a Slovenska a je největším dodavatelem materiálů pro střechy, fasády a izolace v této oblasti. V současné době má více než 141 skladů a zaměstnává 4477 lidí. DEK prodává stavební materiály, barvy a nářadí prostřednictvím svých poboček a internetových obchodů.

Často kladené otázky o DEK

Co je DEK?
close

Společnost DEK byla založena v roce 1993 pod názvem DEKTRADE. V roce 2015 se přejmenovala na Stavebniny DEK. Společnost provozuje síť více než 90 poboček v České republice a 19 ve Slovenské republice.

Pobočky najdete v Praze, Brně, Karlových Varech, Přerově, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Jindřichově Hradci, Novém Jičíně, České Lípě, Sokolově, Českých Budějovicích Hrdějovicích, Pardubice, Mikulov, Trutnov, Beroun, Mělník, Plzeň Černice, Teplice Hřbitovní, Olomouc, Kolín, Ostrava Hrabová, Rakovník Lubná, Turnov a mnoho dalších měst.

Jaké značky najdete v DEK?
close

DEK nabízí široký výběr kvalitních značek, mezi které patří 3A Composites, ABB, Acara, ACO, Ardon, Ariston, Arla, Atmos, Bahco, Bosch, BPP, Bradas, Bravoll, Broadfix, Caparol, Carat, Collomix, Custers, Dagartech, Dolle, Dolmar, Duramot, Ecoflow, Eichinger, Eleman, Ergo, Fenix, Festa, Festool, Fibran, Franke, Gebo, Graf a mnoho dalších.

Jak ušetřit v DEK?
close

V DEK můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete navštívit jejich webové stránky a najít nejnovější nabídky a slevy v jejich měsíčních letácích nebo si vytvořit účet a být informováni o jejich novinkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DEK v zemi?
close

DEK konkuruje dalším prodejnám s železářským zbožím, jako jsou Koberce BRENO, Fieldmann, Mountfield, Dům Barev a Senesi.

V kolik hodin otevírá DEK své dveře?
close

DEK má otevřeno od pondělí do pátku. Otevírají v 6:30 a zavírají v 16:00. Otevírací doba se může měnit v závislosti na lokalitě.

Kolik je v zemi DEK obchodů?
close

V České republice se nachází 90 prodejen DEK, takže vždy budete mít nějakou poblíž. Nejbližší prodejnu najdete na adrese https://www.dek.cz/kontakty.

Mohu nakupovat v DEK online?
close

Nakupování online v DEK je velmi snadné. Navštivte jejich webové stránky a využijte exkluzivní nabídky, doručovací služby a možnosti Klikni a vyzvedni.

Kde najdu nejnovější katalog DEK?
close

Společnost DEK nabízí svým zákazníkům mnoho výhod, například prodlouženou záruku a vynikající poprodejní servis. Sledujte je na Facebooku a buďte informováni o jejich novinkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DEK?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.