logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorT.S. BOHEMIA

Získejte nejnovější nabídky od T.S. BOHEMIA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy T.S. BOHEMIA

T S Bohemia je český prodejce elektroniky. Společnost sídlí v Olomouci a provozuje více než 40 prodejen po celé republice. Prodává elektroniku, domácí spotřebiče, elektrické nářadí, zahradní techniku a sportovní vybavení prostřednictvím svých kamenných a internetových obchodů.

Často kladené otázky o T.S. BOHEMIA

Jak ušetřit v T.S. BOHEMIA?

V T S Bohemia můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete navštívit jejich webové stránky a najít úžasné nabídky nebo se přihlásit k odběru jejich newsletteru a dostávat nejnovější novinky a nabídky do své e-mailové schránky. Kromě toho nabízejí dopravu zdarma na vybrané objednávky, což vám umožní ušetřit na poštovném.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v T.S. BOHEMIA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je T.S. BOHEMIA?

Společnost T S Bohemia byla založena v roce 1994 v České republice. Od svého vzniku se společnost velmi rozrostla. Stala se jedním z největších internetových prodejců v České republice. Dnes T S Bohemia provozuje více než 40 prodejen po celé republice. Pobočky najdete v Olomouci, Ostravě, Hranicích, Hlučíně, Opavě, Rýmařově, Havířově, Brně, Znojmě, Břeclavi, Vyškově, Zlíně, Uherském Hradišti, České Třebové, Ústí nad Orlicí, Jihlavě, Liberci, Jablonci nad Nisou, Frýdlantu, Praze, Teplicích, Kolíně a mnoha dalších městech.

V kolik hodin otevírá T.S. BOHEMIA své dveře?

Dny a provozní doba se u jednotlivých prodejen liší. Můžete si je ověřit na jejich webových stránkách.

Mohu nakupovat v T.S. BOHEMIA online?

Nakupování online v T S Bohemia je velmi snadné. Navštivte jejich webové stránky a využijte úžasné nabídky, dopravu zdarma na vybrané objednávky a možnost Klikni a vyzvedni.

Jaké značky najdete v T.S. BOHEMIA?

T S Bohemia nabízí široký výběr kvalitních značek, jako jsou Apple, Samsung, Sony, LG, Bosch, Philips, HP, Lenovo, Dell, JBL, Canon, Nikon, Microsoft a Logitech.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti T.S. BOHEMIA v zemi?

T S Bohemia konkuruje dalším prodejcům elektroniky v České republice, jako jsou eD PROFI, Comfor, Electro Oaza, Alsa, Datart a Electroworld.

Kolik je v zemi T.S. BOHEMIA obchodů?

V celé České republice se nachází 40 prodejen T S Bohemia. Nejbližší prodejnu najdete na adrese https://www.tsbohemia.cz/o-nas/prodejny.htm.

Kde najdu nejnovější katalog T.S. BOHEMIA?

Společnost T S Bohemia nabízí svým zákazníkům mnoho výhod. Pro studenty a držitele karty EgoCard jsou připraveny exkluzivní výhody, včetně nabídek a dárků. Můžete také sledovat T S Bohemia na sociálních sítích, abyste měli aktuální informace o jejich nabídkách, akcích a nových produktech.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v T.S. BOHEMIA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v T.S. BOHEMIA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Elektronika? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Elektronika obchodů v Czech Republic včetně T.S. BOHEMIA a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.