logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od VICOM

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy VICOM

Vicom je specializovaný velkoobchod a dovozce zaměřený na prodej vín z celého světa. Společnost Vicom působí na českém trhu od roku 1993.

Často kladené otázky o VICOM

Co je VICOM?
close

Společnost Vicom byla založena v roce 1993 a její maloobchodní prodejna Cash & Carry je umístěna na strategické adrese v centru města: Jankovcova 6, Praha 7 (Přístav Holešovice-východ).

Jaké značky najdete v VICOM?
close

Finca Las Moras, Zorzal, Alfredo Roca, Pascual Toso, Crocodile Creek, Bodegas Care, Azabache, Carpineto a Terra Serena jsou některé z vysoce kvalitních značek, které najdete ve společnosti Vicom.

Jak ušetřit v VICOM?
close

Ve Vicom můžete ušetřit mnoha způsoby. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku My Deal 365, kde najdete nejnovější katalogy Vicom, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti VICOM v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Vicom patří společnosti Vineyards Wine Importers, Wine Table a Drinkia Wine Store.

V kolik hodin otevírá VICOM své dveře?
close

Vicom otevírá své dveře Od pondělí do soboty od 8:00 do 16:00.

Kolik je v zemi VICOM obchodů?
close

Vicom má jednu fyzickou prodejnu, která se nachází v Jankovcově 6, Praha 7 (Přístav Holešovice-východ).

Mohu nakupovat v VICOM online?
close

Na webových stránkách společnosti Vicom najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru. Kromě toho, že společnost slouží jako sklad Cash & Carry, zajišťuje také rozvoz zboží na zakázku po Praze a okolí do druhého dne.

Kde najdu nejnovější katalog VICOM?
close

Pokud chcete u společnosti Vicom získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Vicom můžete také sledovat na Instagramu a Facebooku, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v VICOM?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.