logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorBLAŽEK
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od BLAŽEK

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti BLAŽEK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BLAŽEK

Od svého založení v roce 1992 se módní značka Blažek snaží zaplnit mezeru na trhu s pánskou módou. Zaměřuje se především na vysokou kvalitu, precizní zpracování a nadstandardní doplňkové služby, jako jsou individuální úpravy oděvů a módní poradenství.

Často kladené otázky o BLAŽEK

Jak ušetřit v BLAŽEK?

U společnosti Blažek lze ušetřit mnoha způsoby. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku My Deal 365, kde najdete nejnovější katalogy Blažek, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BLAŽEK?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je BLAŽEK?

Společnost Blažek byla založena v roce 1992 Ladislavem Blažkem v České republice.

V kolik hodin otevírá BLAŽEK své dveře?

Blažek má otevřeno od pondělí do soboty od 9:00 do 21:00. V neděli má otevřeno od 10:00 do 20:00.

Mohu nakupovat v BLAŽEK online?

Na webových stránkách společnosti Blažek najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jejího newsletteru. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že byste měli pochybnosti o své velikosti, a informace o dodání.

Jaké značky najdete v BLAŽEK?

Společnost Blažek navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BLAŽEK v zemi?

Mezi alternativy a možné konkurenty společnosti Blažek Slovakia mohou patřit společnosti Pinko, Jacamo a Blakely Clothing.

Kolik je v zemi BLAŽEK obchodů?

V současné době mohou zákazníci navštívit 21 prodejen Blažek v České republice a 8 na Slovensku.

Kde najdu nejnovější katalog BLAŽEK?

Pokud chcete u společnosti Blažek získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Blažek můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupony.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.