logo

Získejte nejnovější nabídky od LEKARNA

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti LEKARNA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy LEKARNA

Lekarna je český řetězec lékáren. Sídlo společnosti Lekarna s dlouhou historií na trhu se nachází v Brně.

Často kladené otázky o LEKARNA

Jak ušetřit v LEKARNA?

Ušetřit peníze u společnosti Lekarna je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Lekarna. Zároveň Lekarna často spouští sezónní akce a nabídky ve speciálních dnech. Prostřednictvím věrnostního programu společnosti Lekarna mají zákazníci přístup k exkluzivním slevám. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Lekarna na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v LEKARNA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je LEKARNA?

Společnost Lekarna byla založena v roce 1999 v České republice. Od svých počátků si společnost Lekarna klade za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment léků, hygienických potřeb a výrobků osobní péče. V následujících letech prošla společnost Lekarna silným procesem obchodní expanze s přidáním velkého množství výrobků.

V kolik hodin otevírá LEKARNA své dveře?

Prodejny Lekarna jsou otevřeny od pondělí do neděle od 8 do 19 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací a zavírací dobu podle své polohy.

Mohu nakupovat v LEKARNA online?

Lekarna má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Lekarna mohou zákazníci najít velký výběr produktů za akční ceny.

Jaké značky najdete v LEKARNA?

Lekarna prodává výrobky známých značek, jako jsou Abena, Abfarmis, Able Spacer, Accentra, Algesal, Bentley, Baby Charm, Baagl, Bajazin, Balance, Betadine, Blendea, Cacharel, Calchichew, Calcidrink, Calvo, Canagan, Fagron, Faktu, Farmamix, Fishermans, KFD, Kiddibul, Kidpro a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti LEKARNA v zemi?

Lekarna konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Pilulka, Dr. Max, BENU a další.

Kolik je v zemi LEKARNA obchodů?

Společnost Lekarna působí v České republice prostřednictvím prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Brně, Praze.

Kde najdu nejnovější katalog LEKARNA?

Zákazníci mohou v Lékárně využívat velkých výhod, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje společnost Lekarna jejich vrácení a výměnu.

Společnost Lekarna disponuje týmem odborných prodejců, kteří jsou připraveni svým zákazníkům poradit. Všechny výrobky prodávané společností Lekarna jsou bezpečné pro lidské použití a spotřebu, testované v autorizovaných laboratořích. Společnost Lekarna má exkluzivní zákaznický servis.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v LEKARNA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v LEKARNA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Zdraví a krása? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 23 Zdraví a krása obchodů v Czech Republic včetně LEKARNA a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.