logo

Získejte nejnovější nabídky od MAZDA

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti MAZDA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MAZDA

Mazda je japonská značka zaměřená na výrobu automobilů. Mazda má dlouhou historii na trhu a její sídlo se nachází v japonském městě Fuchu. Mazda má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha dalších zemích po celém světě.

Často kladené otázky o MAZDA

Jak ušetřit v MAZDA?

Ušetřit peníze u Mazdy je možné prostřednictvím nabídek zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Mazda nabízí svým zákazníkům financování nákupu vozidel. Mazda zároveň často vyhlašuje akce na nákup vozidel pro sezónní účely a pro uvedení nových modelů na trh. Na stránkách Sleva 365 naleznete také všechny nabídky a akce společnosti Mazda.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MAZDA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je MAZDA?

Společnost Mazda byla založena v roce 1930 v Japonsku Fujiro Matsudou, když se rozhodl přeměnit bývalou společnost Toyo Cork Kogyo, která se věnovala výrobě korkových výrobků, na společnost zaměřenou na výrobu průmyslových strojů a zařízení. V roce 1927 společnost změnila název a v roce 1929 začala vyrábět automobily.

V následujících desetiletích prošla společnost silným procesem expanze a její automobily se staly na japonském trhu velmi žádanými. O několik let později Mazda zahájila proces mezinárodní expanze. V České republice Mazda zakotvila v polovině až na konci 90. let a od té doby se stala společností s vysokým renomé na českém automobilovém trhu.

V kolik hodin otevírá MAZDA své dveře?

Prodejci Mazda v České republice mají otevřeno od pondělí do pátku od 7 do 18 hodin. Někteří oficiální prodejci Mazdy mohou otevírací a zavírací dobu měnit v závislosti na své lokalitě.

Mohu nakupovat v MAZDA online?

Mazda nemá v České republice internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit její oficiální prodejny, kde najdou veškeré její produkty a kde jim poradí její prodejci.

Jaké značky najdete v MAZDA?

Mazda je známý japonský výrobce automobilů, a proto prodává výrobky pod svou vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MAZDA v zemi?

Mazda v České republice konkuruje dalším značkám, jako jsou například Citroën, Toyota, Nissan a další.

Kolik je v zemi MAZDA obchodů?

Mazda působí v České republice prostřednictvím oficiálních dealerství, která se nacházejí mimo jiné v Praze, Českých Budějovicích, Pardubicích II-Polabinách, Ústí nad Labem-město.

Kde najdu nejnovější katalog MAZDA?

Zákazníci mohou u Mazdy využívat velkých výhod při nákupu vozů Mazda, na které je poskytována kvalitní záruka. Vozy Mazda jsou vyráběny s nejvyššími standardy kvality a efektivity, což vede k výrobě výkonných vozidel. Mazda má v každé své prodejně profesionální a specializovaný technický servis. Kromě toho Mazda prodává originální náhradní díly a příslušenství u každého ze svých oficiálních distributorů.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v MAZDA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v MAZDA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Ostatní? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 30 Ostatní obchodů v Czech Republic včetně MAZDA a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.