logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorMASSIMO DUTTI
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od MASSIMO DUTTI

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MASSIMO DUTTI

Massimo Dutti je španělská značka oblečení a doplňků se sídlem v Torderě. Je součástí skupiny Inditex, která vlastní i další známé značky, jako jsou Zara, Pull&Bear a Bershka. Po celém světě je více než 600 prodejen Massimo Dutti, včetně dvou v České republice.

Massimo Dutti nabízí prostřednictvím svých poboček a internetového obchodu řadu stylového a sofistikovaného oblečení pro muže, ženy a děti.

Často kladené otázky o MASSIMO DUTTI

Co je MASSIMO DUTTI?
close

Společnost Massimo Dutti založil v roce 1985 ve Španělsku Armando Lasauca. Společnost zpočátku prodávala pánské oblečení. Později se stala partnerem společnosti Inditex a začala nabízet dámské oblečení, kosmetiku a doplňky.

V následujících letech prošla společnost Massimo Dutti silnou expanzí. Společnost založila velké množství obchodů, mnoho z nich mimo Španělsko v různých evropských zemích. Dnes Massimo Dutti provozuje více než 600 obchodů po celém světě. V České republice najdete dvě pobočky v Praze nebo můžete nakupovat prostřednictvím jejich internetového obchodu.

Jaké značky najdete v MASSIMO DUTTI?
close

Massimo Dutti má na starosti celý výrobní proces. Více než 57 % jejich továren se nachází ve Španělsku, Portugalsku, Turecku a Maroku. Zbývající výrobky se vyrábějí ve více než 40 zemích a regionech v Americe, Asii a dalších částech světa.

Jak ušetřit v MASSIMO DUTTI?
close

Navštivte internetový obchod Massimo Dutti a využijte úžasné nabídky. Pro ty, kteří se přihlásí k odběru jejich newsletteru, jsou připraveny speciální slevy.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MASSIMO DUTTI v zemi?
close

Hlavními konkurenty společnosti Massimo Dutti v České republice jsou Desigual, Zara, H&M, Tommy Hilfiger, Primark, Stradivarius a Marks & Spencer.

V kolik hodin otevírá MASSIMO DUTTI své dveře?
close

Prodejny Massimo Dutti v České republice jsou otevřeny denně od 9:00 do 21:00 hodin. O státních svátcích, jako je Svátek práce a Silvestr, se může pracovní doba měnit.

Kolik je v zemi MASSIMO DUTTI obchodů?
close

V České republice jsou dvě prodejny Massimo Dutti. Obě provozovny najdete v Praze. Navštivte stránku https://www.massimodutti.com/cz/en/store-locator a získejte pokyny k nejbližší prodejně.

Mohu nakupovat v MASSIMO DUTTI online?
close

Nakupujte online v obchodě Massimo Dutti a využívejte fantastické nabídky, doručovací služby a možnosti Klikni a vyzvedni.

Kde najdu nejnovější katalog MASSIMO DUTTI?
close

Stáhněte si bezplatnou aplikaci Massimo Dutti a sledujte je na Facebooku a Instagramu, abyste byli informováni o jejich výprodejích, akcích a exkluzivních nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MASSIMO DUTTI?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.