logo

Získejte nejnovější nabídky od ISTORES

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ISTORES

iStores je prodejce elektroniky, který působí v České republice a na Slovensku. Společnost sídlí v Ostravě a její síť tvoří sedm prodejen v České republice a deset prodejen na Slovensku. Prostřednictvím svých kamenných i internetových obchodů prodává široký sortiment produktů Apple.

Často kladené otázky o ISTORES

Jak ušetřit v ISTORES?

V iStores můžete ušetřit mnoha způsoby. Navštivte jejich webové stránky a najděte úžasné nabídky v sekci Výprodej nebo se přihlaste k odběru jejich newsletteru, abyste byli jako první informováni o jejich novinkách a nabídkách. Můžete také využít věrnostního programu iStores a získat exkluzivní výhody, včetně dopravy zdarma na všechny objednávky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ISTORES?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je ISTORES?

Společnost iStores byla založena v roce 2010 společností WESTech. Jejich první prodejna v České republice byla otevřena v březnu 2012 ve Zlínském Zlatém Jableku. V průběhu let společnost expandovala po celé České republice a na Slovensku.

Dnes iStores provozuje 17 poboček v rámci obou zemí. Prodejny najdete v Praze, Ostravě, Olomouci, Opavě, Zlíně a Hradci Králové nebo můžete nakupovat online prostřednictvím jejich webových stránek.

V kolik hodin otevírá ISTORES své dveře?

Většina provozoven iStores má otevřeno každý den od 9:00 do 21:00 hodin. Více informací o nejbližší prodejně najdete na https://www.istores.cz/prodejny#galerie-harfa-praha

Mohu nakupovat v ISTORES online?

Nakupování online v iStores je velmi snadné. Navštivte jejich webové stránky a využijte exkluzivních nabídek, možnosti Klikni a vyzvedni a dopravy zdarma na všechny objednávky.

Jaké značky najdete v ISTORES?

Společnost iStores je uznávaným oficiálním prodejcem společnosti Apple. Proto prodává produkty společnosti Apple.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ISTORES v zemi?

Společnost iStores konkuruje dalším prodejcům elektroniky v České republice, jako jsou iWant, Euronics, Planeo Elektro, Expert a Mobil Pohotovost.

Kolik je v zemi ISTORES obchodů?

Společnost iStores provozuje 7 poboček po celé České republice. Prodejny najdete v Praze, Ostravě, Olomouci, Opavě, Zlíně a Hradci Králové.

Kde najdu nejnovější katalog ISTORES?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody v iStores, je pořídit si jejich věrnostní kartu. Jako držitel karty iStores PremiumCard získáte odměny při každém nákupu online, budete sbírat body, získáte přístup k exkluzivním nabídkám a budete mít dopravu zdarma na všechny objednávky. Sledujte stránky iStores na Facebooku, Instagramu a YouTube, abyste byli informováni o jejich nejnovějších nabídkách a akcích.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v ISTORES

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v ISTORES

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Elektronika? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Elektronika obchodů v Czech Republic včetně ISTORES a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.