logo

Získejte nejnovější nabídky od HETCH

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy HETCH

Společnost HETCH MOTORS, s.r.o. je vlastníkem největší specializované sítě prodejen „Hetch - zahradní specialista“ v Evropě a během více než třicetiletého působení na světovém trhu si vybudovala pevnou pozici. Dnes je největším distributorem zahradní techniky v České a Slovenské republice a zároveň jedním z největších distributorů zahradní techniky ve střední Evropě.

Často kladené otázky o HETCH

Jak ušetřit v HETCH?

Pokud chcete ušetřit, můžete navštívit webové stránky společnosti Hetch a projít si sekci Výprodej. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Hetch, abyste mohli využít nejlepších propagačních akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v HETCH?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je HETCH?

Společnost Hetch má dlouholeté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům kvalitní výrobky za nejlepší ceny.

V kolik hodin otevírá HETCH své dveře?

Hetch má prodejní dobu 7 dní v týdnu od 8 do 20 hodin.

Mohu nakupovat v HETCH online?

Na webových stránkách společnosti Hetch najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, budete dostávat i nejnovější slevy a informace. Navíc zde najdete i rady pro případ, že byste je potřebovali.

Jaké značky najdete v HETCH?

Společnost Hetch navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti HETCH v zemi?

Mezi konkurenty společnosti Hetch patří společnosti Hornbach, Obi, Bauhaus, JYSK a Tom.

Kolik je v zemi HETCH obchodů?

Hetch má 49 prodejen rozmístěných po celé České republice.

Kde najdu nejnovější katalog HETCH?

Pokud chcete u společnosti Hetch získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru jejích webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také je zde mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili, jako jsou kreditní karty, a také informace o doručení.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v HETCH

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v HETCH

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nástroje a materiály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 19 Nástroje a materiály obchodů v Czech Republic včetně HETCH a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.