logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorCASARREDO
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od CASARREDO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy CASARREDO

Caserredo je český řetězec prodejen nábytku. Společnost v současné době provozuje více než 40 poboček po České republice a na Slovensku.

Často kladené otázky o CASARREDO

Co je CASARREDO?
close

Příběh společnosti Caserredo začíná roku 2007, kdy byla společnost v Česku založena. Během následujících let Caserredo úspěšně rostla a expandovala jak v Česku, tak na Slovensku. Dnes se jedná o velice důležitého hráče ve svém odvětví.

Jaké značky najdete v CASARREDO?
close

Caserredo prodává a distribuuje produkty pod vlastními značkami společně s výrobky importovanými od evropských a asijských dodavatelů.

Jak ušetřit v CASARREDO?
close

Caserredo nabízí zákazníkům řadu způsobů, jak ušetřit. Společnost neustále dbá na to, aby byli zákazníci z nabídkami společnosti spokojeni. Můžete si tak kdykoliv prohlédnout aktuální týdenní nabídku Caserredo, která je k dispozici na webových stránkách společnosti. To vám umožní získat přehled o těch největších cenových trhácích.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti CASARREDO v zemi?
close

Caserredo většinou konkuruje dalším, podobným prodejnám, které operují v České republice. Mezi nimi nalezneme např. Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Jan Strnad, Vesna, AQ-nábytek a KARE Design.

V kolik hodin otevírá CASARREDO své dveře?
close

Pobočky jsou většinou otevřeny od pondělí do pátku mezi 7:30 a 15:30 s výjimkou soboty a neděle, kdy jsou prodejny zavřeny.

Kolik je v zemi CASARREDO obchodů?
close

V České Republice v současné době operuje Casarredo 40 prodejen dostupných v Ostravě, Praze, Příbrami, Brně, Pardubicích, Opavě a dalších městech.

Mohu nakupovat v CASARREDO online?
close

Prohlédněte si webové stránky Caserredo a vytvořte si zde svůj vlastní e-shopový profil. Díky němu budete moci přidávat produkty do nákupního košíku a být upozorněni na nové slevové nabídky. Casarredo nabízí také doručení po celé České republice.

Kde najdu nejnovější katalog CASARREDO?
close

Zákazníci společnosti mohou využít řadu exkluzivních výhod, které společnost nabízí. Kontaktujte společnost skrze komunikační kanály dostupné na webových stránkách a napište zákaznické podpoře, která vám co nejdříve odpoví. Můžete se také přihlásit k emailovému odběru nabídek společnosti, čímž si zajistíte přísun těch nejžhavějších novinek. Buďte první, koho společnost upozorní na nové cenové trháky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v CASARREDO?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.