logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorCASARREDO

Získejte nejnovější nabídky od CASARREDO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy CASARREDO

Caserredo je český řetězec prodejen nábytku. Společnost v současné době provozuje více než 40 poboček po České republice a na Slovensku.

Často kladené otázky o CASARREDO

Jak ušetřit v CASARREDO?

Caserredo nabízí zákazníkům řadu způsobů, jak ušetřit. Společnost neustále dbá na to, aby byli zákazníci z nabídkami společnosti spokojeni. Můžete si tak kdykoliv prohlédnout aktuální týdenní nabídku Caserredo, která je k dispozici na webových stránkách společnosti. To vám umožní získat přehled o těch největších cenových trhácích.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v CASARREDO?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je CASARREDO?

Příběh společnosti Caserredo začíná roku 2007, kdy byla společnost v Česku založena. Během následujících let Caserredo úspěšně rostla a expandovala jak v Česku, tak na Slovensku. Dnes se jedná o velice důležitého hráče ve svém odvětví.

V kolik hodin otevírá CASARREDO své dveře?

Pobočky jsou většinou otevřeny od pondělí do pátku mezi 7:30 a 15:30 s výjimkou soboty a neděle, kdy jsou prodejny zavřeny.

Mohu nakupovat v CASARREDO online?

Prohlédněte si webové stránky Caserredo a vytvořte si zde svůj vlastní e-shopový profil. Díky němu budete moci přidávat produkty do nákupního košíku a být upozorněni na nové slevové nabídky. Casarredo nabízí také doručení po celé České republice.

Jaké značky najdete v CASARREDO?

Caserredo prodává a distribuuje produkty pod vlastními značkami společně s výrobky importovanými od evropských a asijských dodavatelů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti CASARREDO v zemi?

Caserredo většinou konkuruje dalším, podobným prodejnám, které operují v České republice. Mezi nimi nalezneme např. Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Jan Strnad, Vesna, AQ-nábytek a KARE Design.

Kolik je v zemi CASARREDO obchodů?

V České Republice v současné době operuje Casarredo 40 prodejen dostupných v Ostravě, Praze, Příbrami, Brně, Pardubicích, Opavě a dalších městech.

Kde najdu nejnovější katalog CASARREDO?

Zákazníci společnosti mohou využít řadu exkluzivních výhod, které společnost nabízí. Kontaktujte společnost skrze komunikační kanály dostupné na webových stránkách a napište zákaznické podpoře, která vám co nejdříve odpoví. Můžete se také přihlásit k emailovému odběru nabídek společnosti, čímž si zajistíte přísun těch nejžhavějších novinek. Buďte první, koho společnost upozorní na nové cenové trháky.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v CASARREDO

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v CASARREDO

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nábytek? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Nábytek obchodů v Czech Republic včetně CASARREDO a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.