logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorBRNĚNKA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od BRNĚNKA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BRNĚNKA

Brněnka je český obchodní řetězec zaměřený na prodej potravin a výrobků hromadné spotřeby. Brněnka má dlouholetou historii na trhu a její sídlo se nachází v Brně.

Často kladené otázky o BRNĚNKA

Co je BRNĚNKA?
close

Brněnka vznikla v roce 1997 v České republice spojením 23 samostatných prodejen. Od svých počátků si Brněnka kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment potravinářských výrobků a s prodejnami rozmístěnými po celé republice.

V následujících letech prošla Brněnka silným procesem obchodní expanze s rozšířením sortimentu o velké množství výrobků a otevřením prodejen po celé České republice.

Jaké značky najdete v BRNĚNKA?
close

Brněnka prodává výrobky známých značek, jako jsou Melissa, Jemca, Active, Coca-Cola, Pepsi, Palmolive, Perwoll, Home, Favorit, Fanta, Frisco, Mattoni, Activia, Milka, Vetsky a mnoho dalších.

Jak ušetřit v BRNĚNKA?
close

Ušetřit peníze na Brněnce je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Brněnka vydává každý týden katalogy a brožury, kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Na Slevan365 najdete také všechny nabídky a akce na Brněnce. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Brněnky na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BRNĚNKA v zemi?
close

Brněnka konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou Albert, Kaufland, Globus a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá BRNĚNKA své dveře?
close

Prodejny Brněnka mají otevřeno od pondělí do pátku od 7 do 20 hodin, v sobotu a v neděli od 8 do 18 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi BRNĚNKA obchodů?
close

Brněnka působí v České republice mimo jiné prostřednictvím prodejen v Brně, Tišnově a Brně-střed.

Mohu nakupovat v BRNĚNKA online?
close

Brněnka nemá v České republice internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit některou z jejích kamenných prodejen a objevit všechny její výrobky.

Kde najdu nejnovější katalog BRNĚNKA?
close

Zákazníci mohou v Brněnce využívat velké výhody při nákupu širokého sortimentu potravinářských výrobků předních značek na trhu. Díky široké síti prodejen najdou zákazníci Brněnku vždy ve svém okolí. Brněnka má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BRNĚNKA?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.