logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorMŮJ OBCHOD
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od MŮJ OBCHOD

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MŮJ OBCHOD

Můj Obchod je český řetězec supermarketů. Sídlo společnosti Můj Obchod, která má dlouhou historii na trhu, se nachází v Praze.

Často kladené otázky o MŮJ OBCHOD

Co je MŮJ OBCHOD?
close

Společnost Můj Obchod byla založena v roce 1992 v České republice. Od svých počátků si Můj Obchod kladl za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment potravin a výrobků hromadné spotřeby za nejkonkurenceschopnější ceny na trhu.

V následujících letech prošel Můj Obchod silnou obchodní expanzí, která spočívala v rozšíření sortimentu o velké množství výrobků a otevření prodejen po celé republice. Můj Obchod se rychle stal řetězcem supermarketů s vysokým renomé na českém trhu.

Jaké značky najdete v MŮJ OBCHOD?
close

Můj Obchod prodává výrobky známých značek, jako jsou Kinder, Jupi, Dobrá Voda, Orbit, Bounty, Kofola, Škrobenka Z, Král Sýru, Vitana, Dr. Oetker, Pilsner Urquell, Hera, Milka, Braník, Bozkov, Douwe Egberts, Agricol, Jihlavanka, Jemca a mnoho dalších.

Jak ušetřit v MŮJ OBCHOD?
close

Ušetřit peníze v Můj Obchod je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí, které zveřejňují na svých oficiálních stránkách. Na oficiálních stránkách společnosti Můj Obchod se nachází sekce "Akce", kde zákazníci naleznou velký výběr produktů za zvýhodněné ceny. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Můj Obchod.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MŮJ OBCHOD v zemi?
close

Můj Obchod konkuruje v České republice dalším řetězcům supermarketů, jako jsou OBI, Tesco, Iceland a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá MŮJ OBCHOD své dveře?
close

Prodejny Můj Obchod mají otevřeno od pondělí do pátku od 7.20 do 22.00 hodin, v sobotu od 8.00 do 21.00 hodin a v neděli od 8.00 do 21.00 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi MŮJ OBCHOD obchodů?
close

Společnost Můj Obchod působí v České republice mimo jiné prostřednictvím prodejen v Praze, Brně-střed-Starém Městě a Hradci Králové.

Mohu nakupovat v MŮJ OBCHOD online?
close

Můj Obchod nemá v České republice žádný internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit některou z jeho kamenných prodejen a seznámit se se všemi jeho výrobky.

Kde najdu nejnovější katalog MŮJ OBCHOD?
close

Zákazníci mohou u společnosti Můj Obchod využívat velké výhody při nákupu jejího širokého sortimentu vysoce kvalitních výrobků. Na oficiálních webových stránkách společnosti Můj Obchod se nachází sekce "Novinky", kde mohou zákazníci sledovat aktuální informace o novinkách v obchodě. Můj Obchod má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MŮJ OBCHOD?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.