logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorSTRADIVARIUS

Získejte nejnovější nabídky od STRADIVARIUS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy STRADIVARIUS

Stradivarius je španělsko-francouzský prodejce dámské rychlé módy z Barcelony, který patří do skupiny Inditex.

Často kladené otázky o STRADIVARIUS

Jak ušetřit v STRADIVARIUS?

U společnosti Stradivarius lze ušetřit mnoho peněz. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Outlet, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Stradivarius, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v STRADIVARIUS?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je STRADIVARIUS?

Společnost Stradivarius byla založena v roce 1994 katalánskou rodinou Triquellových s inovativním konceptem módy ve španělské Barceloně. V roce 1999 skupina Inditex koupila 90 % akcií společnosti Stradivarius a zbývající část v roce 2005.

V kolik hodin otevírá STRADIVARIUS své dveře?

Stradivarius otevírá své dveře od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 hodin. V sobotu má otevřeno od 9:00 do 20:00. V neděli je otevřeno od 11:00 do 20:00.

Mohu nakupovat v STRADIVARIUS online?

Na webových stránkách Stradivarius´ najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jeho newsletteru. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že byste měli pochybnosti o své velikosti, a informace o dodání.

Jaké značky najdete v STRADIVARIUS?

Společnost Stradivarius navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti STRADIVARIUS v zemi?

Mezi konkurenty společnosti Stradivarius patří například Zara, Benetton, Pull&Bear a Mango.

Kolik je v zemi STRADIVARIUS obchodů?

Společnost Stradivarius je přítomna s 915 prodejnami v 62 zemích.

Kde najdu nejnovější katalog STRADIVARIUS?

Pokud chcete u Stradivarius získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Stradivarius můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Pinterestu, YouTube a Twitteru, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v STRADIVARIUS

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v STRADIVARIUS

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně STRADIVARIUS a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.