logo

Získejte nejnovější nabídky od ČEPOS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ČEPOS

Nákupní aliance Čepos je největší sdružení velkoobchodů s potravinami a nápoji, které působí na českém nezávislém trhu. Hlavním posláním nákupní aliance Čepos je trvale zajišťovat všem svým členům konkurenceschopné obchodní podmínky s dodavateli na českém trhu.

Často kladené otázky o ČEPOS

Jak ušetřit v ČEPOS?

U společnosti Čepos lze ušetřit mnoha způsoby. Například si můžete prohlédnout sekci Akce na jeho webových stránkách, kde najdete slevy na nejrůznější výrobky. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy společnosti Čepos, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ČEPOS?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je ČEPOS?

Od svého založení v roce 1996 se Čepos dynamicky rozvíjí. Čepos je akciová společnost vlastněná regionálními velkoobchodními sklady, působící v oblasti distribuce potravin a nápojů na celém území České republiky.

V kolik hodin otevírá ČEPOS své dveře?

Čepos má otevřeno od pondělí do pátku od 6:00 do 16:30 hodin. V sobotu má otevřeno od 6:30 do 13:00.

Mohu nakupovat v ČEPOS online?

Na internetových stránkách společnosti Čepos najdete exkluzivní nabídky a slevy. Na webových stránkách jsou informace o doručení a také katalogy a informační stránky.

Jaké značky najdete v ČEPOS?

Čepos nabízí mimo jiné kvalitní značky jako Coca-cola, Mentos, Birel, Braník, Fitness, Alpro, Actimel, Corega, Gillette, Jar, Pedigree a Milka.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ČEPOS v zemi?

Mezi konkurenty společnosti Čepos patří například Billa, Iceland, Albert, Ratio a Tesco.

Kolik je v zemi ČEPOS obchodů?

Čepos má v České republice více než 10 prodejen.

Kde najdu nejnovější katalog ČEPOS?

Pokud chcete u společnosti Čepos získávat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích internetových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili. Čepos můžete také sledovat na Facebooku, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v ČEPOS

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v ČEPOS

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Supermarkety? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 55 Supermarkety obchodů v Czech Republic včetně ČEPOS a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.