logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ČEPOS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ČEPOS

Nákupní aliance Čepos je největší sdružení velkoobchodů s potravinami a nápoji, které působí na českém nezávislém trhu. Hlavním posláním nákupní aliance Čepos je trvale zajišťovat všem svým členům konkurenceschopné obchodní podmínky s dodavateli na českém trhu.

Často kladené otázky o ČEPOS

Co je ČEPOS?
close

Od svého založení v roce 1996 se Čepos dynamicky rozvíjí. Čepos je akciová společnost vlastněná regionálními velkoobchodními sklady, působící v oblasti distribuce potravin a nápojů na celém území České republiky.

Jaké značky najdete v ČEPOS?
close

Čepos nabízí mimo jiné kvalitní značky jako Coca-cola, Mentos, Birel, Braník, Fitness, Alpro, Actimel, Corega, Gillette, Jar, Pedigree a Milka.

Jak ušetřit v ČEPOS?
close

U společnosti Čepos lze ušetřit mnoha způsoby. Například si můžete prohlédnout sekci Akce na jeho webových stránkách, kde najdete slevy na nejrůznější výrobky. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy společnosti Čepos, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ČEPOS v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Čepos patří například Billa, Iceland, Albert, Ratio a Tesco.

V kolik hodin otevírá ČEPOS své dveře?
close

Čepos má otevřeno od pondělí do pátku od 6:00 do 16:30 hodin. V sobotu má otevřeno od 6:30 do 13:00.

Kolik je v zemi ČEPOS obchodů?
close

Čepos má v České republice více než 10 prodejen.

Mohu nakupovat v ČEPOS online?
close

Na internetových stránkách společnosti Čepos najdete exkluzivní nabídky a slevy. Na webových stránkách jsou informace o doručení a také katalogy a informační stránky.

Kde najdu nejnovější katalog ČEPOS?
close

Pokud chcete u společnosti Čepos získávat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích internetových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili. Čepos můžete také sledovat na Facebooku, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ČEPOS?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.