logo

Získejte nejnovější nabídky od STARKL

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy STARKL

Starkl je síť zahradních center, která působí v Rakousku a České republice. Společnost má prodejnu v Čáslavi Kalabousku a také internetový obchod. Prodávají široký výběr rostlin a poskytují profesionální služby pro vaši zahradu a bytovou zeleň.

Často kladené otázky o STARKL

Jak ušetřit v STARKL?

Ušetřit peníze u společnosti Starkl je velmi snadné. Můžete navštívit jejich e-shop a najít úžasné nabídky v sekci Výprodej, nebo se přihlásit k odběru jejich newsletteru a dostávat nejnovější novinky a nabídky do své e-mailové schránky. Starkl navíc nabízí dopravu zdarma na vybrané objednávky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v STARKL?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je STARKL?

Společnost Starkl byla založena v roce 1912, kdy Josef Starkl I. založil školkařství pouhých 50 kilometrů za Vídní. Starkl zůstal v rodině a stal se největší zahradnickou společností v Rakousku. V České republice najdete provozovnu v Čáslavi na Kalabousku nebo můžete navštívit jejich webové stránky a nakupovat online.

V kolik hodin otevírá STARKL své dveře?

Zahradní centrum Starkl má otevřeno každý den. V současné době otevírají v 8:30 a zavírají v 18:00 od pondělí do soboty a v neděli od 10:00 do 18:00 hodin. Pracovní doba se mění podle ročního období a prodejna může být uzavřena o státních svátcích.

Mohu nakupovat v STARKL online?

Starkl má online obchod, kde najdete všechny jejich produkty a můžete využít úžasné nabídky, dopravy a možnosti Klikni a vyzvedni.

Jaké značky najdete v STARKL?

Společnost Starkl nabízí zahradní produkty pod vlastní značkou. Společnost vydává pro každé roční období katalog s konkrétním výběrem sezónních rostlin. Všechny rostliny jsou pečlivě ošetřovány, aby byl zajištěn jejich zdravý růst, a jejich doplňkové produkty, jako jsou hnojiva, mají nejvyšší kvalitu na trhu.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti STARKL v zemi?

Starkl konkuruje dalším zahradním centrům po celé České republice, jako jsou Milan Havlis, Pragoflora, Arbo a Strakovo.

Kolik je v zemi STARKL obchodů?

Starkl provozuje zahradnické centrum, které se nachází v Čáslavi na Kalabousku. Více informací získáte na https://centrum.**Starkl**.com/.

Kde najdu nejnovější katalog STARKL?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Starkl, je získat jejich zákaznickou kartu. S touto kartou získáte při nákupu v zahradním centru Starkl úžasné slevy. Můžete také sledovat Starkl na Facebooku, Instagramu a YouTube, abyste byli informováni o jejich nejnovějších nabídkách a akcích.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v STARKL

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v STARKL

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nástroje a materiály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 19 Nástroje a materiály obchodů v Czech Republic včetně STARKL a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.