homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorCOOP TERNO
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od COOP TERNO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy COOP TERNO

coop TERNO je český řetězec supermarketů. V současné době provozuje v ČR více než 10 poboček.

Často kladené otázky o COOP TERNO

Co je COOP TERNO?
Open

Supermarket coop TERNO vznikl v roce 1995 založením prvního supermarketu Terno v Českých Budějovicích. V roce 1997 se součástí řetězce Terno staly další dva supermarkety v Olomouci a Hradci Králové. V dalších letech společnost pokračovala v růstu a expanzi po celém regionu.

Jaké značky najdete v COOP TERNO?
Open

coop TERNO prodává a distribuuje výběr vlastních privátních značek i dalších známých značek. Mezi ně patří například Coop Premium, BABYLAND, CLEAN, FORTEL, NOVÝ DEN, Nescafé, Pepsi, Coca Cola a KŘUPETO a mnoho dalších.

Jak ušetřit v COOP TERNO?
Open

Zákazníci mohou s coop TERNO ušetřit více způsoby. coop TERNO neustále dbá na to, aby zákazníci byli s jejich akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti coop TERNO, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít pro vás jejich nejlepší ceny a akční nabídky. Kromě toho se můžete také zapojit do věrnostního programu coop TERNO a sbírat body při každém nákupu a vyměnit je za dárky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti COOP TERNO v zemi?
Open

coop TERNO většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi společnosti, kterým coop TERNO konkuruje, patří například Action, Kotva, Obchodní, Prior a DESIRRED.

V kolik hodin otevírá COOP TERNO své dveře?
Open

Některé z poboček coop TERNO jsou k dispozici od pondělí do neděle od 6 do 20 hod.

Kolik je v zemi COOP TERNO obchodů?
Open

V České republice má coop TERNO v současné době 13 prodejních míst, která se nacházejí v Bechyni, Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Hradci Králové, Jihlavě, Olomouci, Prachaticích, Strakonicích, Táboře, Třeboni, Trhových Svinech, Týně nad Vltavou a Zlíně.

Mohu nakupovat v COOP TERNO online?
Open

Prohlédněte si webové stránky coop TERNO a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Se svým účtem se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku a také sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty.

Kde najdu nejnovější katalog COOP TERNO?
Open

Zákazníci coop TERNO mohou u tohoto obchodu využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailů coop TERNO a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, komu budou nejnovější akční nabídky obchodu coop TERNO doručeny přímo do vaší e-mailové schránky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v COOP TERNO?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.