logo

Získejte nejnovější nabídky od AUDI

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti AUDI

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy AUDI

Audi je německá automobilová společnost. Sídlo společnosti Audi s dlouhou historií na trhu se nachází v Bavorsku. Audi má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha dalších zemích po celém světě.

Často kladené otázky o AUDI

Jak ušetřit v AUDI?

Ušetřit peníze u Audi je možné díky nabídkám a akcím zveřejněným na jejich oficiálních internetových stránkách. Audi zase obvykle uvádí akce a nabídky sezónně. Na Sleva 365 naleznete také všechny nabídky a akce společnosti Audi. Zákazníci si mohou koupit ojetý vůz Audi a ušetřit. U oficiálních prodejců Audi po celé České republice mohou zákazníci žádat o speciální slevy.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v AUDI?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je AUDI?

Společnost Audi byla založena v roce 1899 v Německu Augustem Horchem. Od počátku bylo cílem společnosti Audi vyrábět a nabízet svým zákazníkům vysoce výkonné a efektivní vozy. V následujících letech prošla společnost Audi silným procesem obchodní expanze prostřednictvím technologických inovací a vývoje velkého množství nových vozidel, přičemž Audi dobývala trhy po celém světě. V České republice přistála Audi v roce 1993 a od té doby se stala značkou s vysokým renomé na českém trhu.

V kolik hodin otevírá AUDI své dveře?

Prodejní místa Audi v České republice jsou otevřena od pondělí do soboty od 7 do 18 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v AUDI online?

Audi nemá v České republice internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit kterékoli její dealerství a seznámit se se všemi jejími produkty.

Jaké značky najdete v AUDI?

Audi je známým výrobcem vozidel, a proto prodává výrobky pod svou vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti AUDI v zemi?

Audi v České republice konkuruje dalším značkám, jako jsou Mercedes-Benz, Volvo, BMW a mnoho dalších.

Kolik je v zemi AUDI obchodů?

Audi působí v České republice prostřednictvím dealerství v Praze, Brně a na mnoha dalších místech.

Kde najdu nejnovější katalog AUDI?

Zákazníci mohou u společnosti Audi využívat velké výhody při nákupu jejich výkonných a úsporných vozů. Na všechny vozy prodávané společností Audi se vztahuje tovární záruka. Kromě toho Audi prodává originální náhradní díly. Audi disponuje týmem specializovaných techniků. Audi nabízí svým zákazníkům poprodejní servis. Audi má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v AUDI

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v AUDI

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Ostatní? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 30 Ostatní obchodů v Czech Republic včetně AUDI a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.