logo
homeIcon
  1. separatorOstatní
  2. separatorOFFICEO
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od OFFICEO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy OFFICEO

Officeo je český řetězec prodejen zaměřený na prodej kancelářských potřeb a elektroniky. Officeo má dlouholetou historii na trhu a sídlí v Hostivici v České republice.

Často kladené otázky o OFFICEO

Co je OFFICEO?
close

Společnost Officeo byla založena v roce 1993 v České republice s cílem navázat na úspěšnou tradici společnosti Papirius. Od svých počátků si společnost Officeo kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment kancelářských potřeb předních značek na trhu.

V následujících letech zažila společnost Officeo silný proces obchodní expanze s doplněním velkého množství produktů a otevřením nových prodejen. V krátké době se Officeo stalo značkou s vysokým renomé na českém trhu.

Jaké značky najdete v OFFICEO?
close

Officeo prodává výrobky známých značek, jako jsou Armor, Brother, Canon, Citizen, Dell, Epson, HP, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, Office Depot, OKI, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sharp, Star, Toshiba, Xerox a mnoho dalších. Prodávají také produkty vlastní značky.

Jak ušetřit v OFFICEO?
close

Ušetřit peníze u Officeo je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních webových stránkách. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce na Officeo. Kromě toho Officeo často uvádí exkluzivní sezónní akce a nabídky. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Officeo na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti OFFICEO v zemi?
close

Officeo konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou Be Simple, SEVT, RAFO a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá OFFICEO své dveře?
close

Prodejny Officeo jsou otevřeny od pondělí do pátku od 7.30 do 17.00 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi OFFICEO obchodů?
close

Officeo působí v České republice prostřednictvím prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze Hostivici.

Mohu nakupovat v OFFICEO online?
close

Officeo má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Officeo najdou zákazníci velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog OFFICEO?
close

Zákazníci mohou v Officeo využívat velkých výhod, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje Officeo vrácení a výměnu zboží. Officeo nabízí profesionální technický servis. Officeo má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v OFFICEO?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.