logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorFLOOR FOREVER

Získejte nejnovější nabídky od FLOOR FOREVER

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy FLOOR FOREVER

Floor Forever je česká společnost zaměřená na prodej podlahových krytin a výrobků pro péči o podlahy. Společnost Floor Forever s dlouholetou historií na trhu sídlí v Praze. V České republice prodává Floor Forever své výrobky výhradně online.

Často kladené otázky o FLOOR FOREVER

Jak ušetřit v FLOOR FOREVER?

Ušetřit peníze u Floor Forever je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce u Floor Forever. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Floor Forever na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v FLOOR FOREVER?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je FLOOR FOREVER?

Společnost Floor Forever byla založena v roce 2004 pod názvem Podlahy Šesták. Na svém počátku byla společnost Podlahy Šesták malou rodinnou firmou zabývající se obchodem s podlahovými krytinami. V následujících letech prošla společnost silným obchodním rozvojem, a proto se rozhodla změnit název na Floor Forever, jak je známá dodnes. Společnost Floor Forever vytvořila rozsáhlou distribuční síť po celé České republice, která se vyznačuje prodejem podlah a podlahových krytin nejvyšší kvality.

V kolik hodin otevírá FLOOR FOREVER své dveře?

Showroom Floor Forever je otevřen od pondělí do pátku od 7:30 do 16:00 hodin.

Mohu nakupovat v FLOOR FOREVER online?

Floor Forever má exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je až domů. V internetovém obchodě Floor Forever najdou zákazníci velký výběr výrobků za akční ceny.

Jaké značky najdete v FLOOR FOREVER?

Společnost Floor Forever je známým prodejcem podlah a podlahových krytin, a proto prodává výrobky pod svou vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti FLOOR FOREVER v zemi?

Floor Forever konkuruje v České republice dalším obchodům, jako jsou například Koberce Breno, Topfloor, Floor Expert a další.

Kolik je v zemi FLOOR FOREVER obchodů?

Floor Forever působí v České republice prostřednictvím svého exkluzivního showroomu v Praze. Floor Forever prodává své výrobky také prostřednictvím široké sítě nezávislých prodejců.

Kde najdu nejnovější katalog FLOOR FOREVER?

Zákazníci mohou v obchodě Floor Forever využívat skvělé výhody, protože nakupují online a výrobky jsou jim doručovány až domů. Na oficiálních webových stránkách Floor Forever mohou zákazníci najít tipy pro péči o podlahy. Floor Forever má tým odborníků na podlahy, kteří jsou připraveni svým zákazníkům poradit. Floor Forever má showroom, kde mohou zákazníci objevit všechny její výrobky. Společnost Floor Forever pro své zákazníky často pořádá exkluzivní akce. Floor Forever má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v FLOOR FOREVER

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v FLOOR FOREVER

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nábytek? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Nábytek obchodů v Czech Republic včetně FLOOR FOREVER a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.