logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od FLOP

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy FLOP

Flop je český řetězec supermarketů. V současné době má více než 100 prodejen po celé zemi. Sídlo společnosti Flop se nachází v Táboře v České republice.

Často kladené otázky o FLOP

Jak ušetřit v FLOP?

Zákazníci mohou se službou Flop ušetřit více způsobů. Společnost Flop neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti Flop, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v FLOP?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je FLOP?

Flop působí v České republice od roku 1997. Prioritou společnosti je spolupráce s místními regionálními výrobci a dodavateli. S velkým úspěchem se supermarketu Flop podařilo s velkým úspěchem růst v celém regionu a otevřít několik poboček v České republice.

V kolik hodin otevírá FLOP své dveře?

Některé pobočky Flop jsou k dispozici od pondělí do soboty od 6 do 18 hodin a v neděli od 6 do 12 hodin.

Mohu nakupovat v FLOP online?

Prohlédněte si webové stránky Flop a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Se svým účtem se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty.

Jaké značky najdete v FLOP?

Norma prodává výběr známých místních i mezinárodních značek. Mezi ně patří například Madeta, Jogobella, Monte, Activia, Zorba, Relax, Nescafé, Pepsi, Coca Cola, Twister, Vanish a Milkiss a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti FLOP v zemi?

Flop většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem, které působí také v České republice. Mezi společnosti, kterým Flop konkuruje, patří například Boursin, Action, Kotva, Obchodní, Prior a DESIRRED.

Kolik je v zemi FLOP obchodů?

V České republice má Flop v současné době 146 prodejních míst, která se nacházejí v Jihočeském, Jihomoravském, Pardubickém, Plzeňském, Praha, Středočeském, Východočeském kraji a na Vysočině.

Kde najdu nejnovější katalog FLOP?


Zákazníci obchodu Flop mohou využívat mnoho exkluzivních výhod. Získejte přístup k jejich TOP kartě výhod a užívejte si nízkých cen a skvělých dárků z nasbíraných bodů. Kromě toho můžete také získat přístup k mnoha soutěžím a dalším výhodám pouze pro držitele karty TOP výhod.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.