logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorLINDEX

Získejte nejnovější nabídky od LINDEX

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy LINDEX

Lindex je švédský maloobchodní prodejce módy se sídlem v Göteborgu. S více než 440 prodejnami v 18 zemích je jednou z předních evropských módních společností. Prodává oblečení a doplňky pro ženy, muže a děti a to skrze své provozovny, e-shop a třetí strany.

Často kladené otázky o LINDEX

Jak ušetřit v LINDEX?

Ušetřit při užívání služeb společnosti Lindex je snadné. Navštivte webové stránky Lindex, kde je vám k dispozici outletová sekce se skvělými slevovými nabídkami. Můžete si také stáhnout aplikaci společnosti a odebírat její newsletter.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v LINDEX?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je LINDEX?

Společnost Lindex byla založena ve Švédsku v roce 1954. Původně se jednalo o obchod se spodním prádlem, ale postupně společnost rozšířila svou nabídku na dámské a dětské oblečení. V sedmdesátých letech vstoupila společnost Lindex na finský trh, v osmdesátých letech následovalo Norsko a Dánsko. Později společnost pokračovala v růstu a otevírání poboček v několika evropských zemích včetně České republiky.

Dnes společnost Lindex působí ve více než 18 zemích s více než 440 obchody a zaměstnává více než 4300 lidí. V České republice najdete prodejny Lindex v různých městech, například v Praze, Brně a Ostravě.

V kolik hodin otevírá LINDEX své dveře?

Většina prodejen Lindex je otevřená každý den od 9 do 21 hodin. Otevírací doba se může lišit dle pobočky.

Mohu nakupovat v LINDEX online?

Výrobky Lindex můžete nakupovat online, a to buď na webových stránkách společnosti, nebo na nejrůznějších internetových stránkách. Webové stránky společnosti jsou plné úžasných slev a firma nabízí možnost sledování objednávek, dopravu zdarma u vybraných objednávek a službu Click & Collect. Firma vždy přichází s novými produkty dle nejnovějších trendů.

Jaké značky najdete v LINDEX?

Společnost Lindex navrhuje, vyrábí a prodává vlastní sortiment dámského, pánského a dětského oblečení. Společnost klade důraz na rovnost, udržitelnost a kvalitu. Lindex prodává výrobky také online prostřednictvím třetích stran. Jedná se např. o ASOS, Zalando, Next, Nelly a Boozt.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti LINDEX v zemi?

Lindex konkuruje obdobným prodejcům na českém trhu, jakými jsou např. H&M, Calzedonia, Petrklíč a Reserved.

Kolik je v zemi LINDEX obchodů?

V České republice se nachází 26 prodejen Lindex. Prodejny ve vašem okolí najdete na webových stránkách https://www.lindex.com/cz/najdete-si-svou-prodejnu

Kde najdu nejnovější katalog LINDEX?

Stáhněte si aplikaci Lindex a nakupujte kdykoli a kdekoli. Získejte exkluzivní výhody při každém nákupu. Můžete také sledovat Lindex na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, aby vám už nikdy nic neuteklo.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v LINDEX

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v LINDEX

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně LINDEX a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.