logo
homeIcon
  1. separatorNákupní portály
  2. separatorOC BREDA & WEINSTEIN
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od OC BREDA & WEINSTEIN

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy OC BREDA & WEINSTEIN

Breda & Weinstein je české nákupní centrum. Společnost Breda & Weinstein, která má dlouhou historii na trhu, sídlí v Opavě.

Často kladené otázky o OC BREDA & WEINSTEIN

Co je OC BREDA & WEINSTEIN?
close

Společnost Breda & Weinstein byla založena před lety v České republice. Od svých počátků si Breda & Weinstein kladla za cíl stát se referenčním nákupním centrem na českém trhu a být zároveň významným obchodním centrem v Opavě. V posledních několika letech prošla Breda & Weinstein silným procesem obchodní expanze s modernizací nákupního centra a přístavbou nových obchodů.

Jaké značky najdete v OC BREDA & WEINSTEIN?
close

Breda & Weinstein hostí prodejny známých značek, jako jsou Albert, Allianz, C&A, CCC, CEWE Fotolab, CineStar, Coffeeshop Company, Dates Mobile, Česká pošta, Dr.Max Lékárna, Fitness Pepa, Fruitisimo, Fortuna, Feratt Fashion, Exim Tours, EXE Jeans, Express Opravy, Indecor, Intersport, Charita Opava, KFC, KIK, Klenoty Aurum, Ka-Varna, iStores a mnoho dalších.

Jak ušetřit v OC BREDA & WEINSTEIN?
close

Ušetřit peníze u společnosti Breda & Weinstein je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Obchody hostované u Breda & Weinstein mají obvykle i internetový obchod, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za zvýhodněné ceny. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Breda & Weinstein. Zároveň Breda & Weinstein často uvádí sezónní akce a nabídky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti OC BREDA & WEINSTEIN v zemi?
close

Breda & Weinstein konkuruje v České republice dalším nákupním centrům, jako jsou Atrium Flora, Breda & Weinstein, Palladium a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá OC BREDA & WEINSTEIN své dveře?
close

Breda & Weinstein má otevřeno od pondělí do neděle od 9 do 20 hodin.

Kolik je v zemi OC BREDA & WEINSTEIN obchodů?
close

Společnost Breda & Weinstein působí v České republice prostřednictvím svého velkého nákupního centra, které se nachází v Opavě.

Mohu nakupovat v OC BREDA & WEINSTEIN online?
close

Společnost Breda & Weinstein nemá vlastní internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit internetové obchody různých značek umístěné v obchodním centru.

Kde najdu nejnovější katalog OC BREDA & WEINSTEIN?
close

Zákazníci mohou v Breda & Weinstein využívat velké výhody při nakupování v jeho různých prodejnách. Breda & Weinstein pro své zákazníky často pořádá exkluzivní akce. Na oficiálních internetových stránkách Breda & Weinstein najdou zákazníci adresář obchodů a mapu nákupního centra. Breda & Weinstein nabízí svým zákazníkům parkování zdarma. Na jeho terasách si zákazníci mohou vychutnat jídlo a koktejl a zároveň si vychutnat zážitek z nakupování v Breda & Weinstein.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v OC BREDA & WEINSTEIN?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.