logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorZEMAN MASO-UZENINY
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ZEMAN MASO-UZENINY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ZEMAN MASO-UZENINY

ZEMAN maso-uzeniny je česká síť řeznictví se sídlem v Praze. Společnost provozuje více než 100 poboček po celé republice a internetový obchod. Prodávají široký sortiment masa, uzenin, lahůdek a dalších specialit.

Často kladené otázky o ZEMAN MASO-UZENINY

Co je ZEMAN MASO-UZENINY?
close

Historie ZEMAN maso-uzeniny sahá až do roku 1897, kdy Alois Schneider zahájil rodinnou tradici řeznictví. Firma se předávala z generace na generaci. V roce 1991 otevřeli bratři Schneiderové v Plzni svůj první obchod a výrobnu uzenin.

Od roku 2004 zaznamenala společnost obrovský růst a stala se největším výrobcem uzenin v České republice. Dnes společnost ZEMAN maso-uzeniny provozuje více než 100 poboček po celé republice a internetový obchod.

Pobočky najdete v hlavním městě Praze, Jihočeském kraji, Jihomoravském kraji, Karlovarském kraji, kraji Vysočina, Královéhradeckém kraji, Libereckém kraji, Pardubickém kraji, Plzeňském kraji, Středočeském kraji a Ústeckém kraji.

Jaké značky najdete v ZEMAN MASO-UZENINY?
close

ZEMAN maso-uzeniny odebírá své výrobky přímo z mateřského závodu v Příbrami do svých prodejen řeznictví. Všechny jejich výrobky pocházejí od českých zemědělců z okolí Příbrami. Celý proces zpracování jatečního kusu (porážka, bourání, výroba, logistika) probíhá podle nejvyšších standardů, aby byla zajištěna skvělá kvalita a chuť.

Jak ušetřit v ZEMAN MASO-UZENINY?
close

Ušetřit peníze u ZEMAN maso-uzeniny je velmi snadné. Všechny jejich nabídky najdete v jejich internetovém obchodě.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ZEMAN MASO-UZENINY v zemi?
close

Hlavními konkurenty společnosti ZEMAN maso-uzeniny v České republice jsou Albert, Billa, Globus, Lidl, Makro a Tesco.

V kolik hodin otevírá ZEMAN MASO-UZENINY své dveře?
close

Většina poboček ZEMAN maso-uzeniny má otevřeno od pondělí do soboty. Otevírací doba se může mírně lišit v závislosti na lokalitě. Můžete si je ověřit na adrese https://www.prodejnyzeman.cz/prodejny.

Kolik je v zemi ZEMAN MASO-UZENINY obchodů?
close

V České republice se nachází více než 100 prodejen ZEMAN maso-uzeniny. Nejbližší prodejnu najdete na https://www.prodejnyzeman.cz/prodejny.

Mohu nakupovat v ZEMAN MASO-UZENINY online?
close

Nakupování online v ZEMAN maso-uzeniny je velmi snadné. Chcete-li provést objednávku, navštivte jejich webové stránky a vyberte si nejbližší pobočku, vyberte si všechny položky, které chcete, a poté si zboží vyzvedněte a zaplaťte na vybraném místě.

Kde najdu nejnovější katalog ZEMAN MASO-UZENINY?
close

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti ZEMAN maso-uzeniny, je přihlásit se k odběru jejich newsletteru a sledovat je na sociálních sítích.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ZEMAN MASO-UZENINY?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.