logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorMANGO

Získejte nejnovější nabídky od MANGO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MANGO

Mango je španělská oděvní návrhářská a výrobní společnost, kterou v Barceloně založili Isak Andic a Nahman Andic. Navrhuje, vyrábí a prodává dámské a pánské oblečení a doplňky.

Často kladené otázky o MANGO

Jak ušetřit v MANGO?

U Mango můžete ušetřit mnoha způsoby. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Promo akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku leva 365, kde najdete nejnovější katalogy Mango, abyste mohli využít nejlepších propagačních akcí a ušetřit na všem, co potřebujete

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MANGO?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je MANGO?

Společnost Mango založili v roce 1984 sefardští židovští přistěhovalci z Turecka Isak Andic a jeho bratr Nahman Andic.

Společnost sídlí v Palau-solità I Plegamans ve Španělsku a zaměstnává více než 15 000 lidí.

V kolik hodin otevírá MANGO své dveře?

Mango otevírá své dveře od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00 hodin. V sobotu otevírá své dveře od 10:00 do 18:00 hodin.

Mohu nakupovat v MANGO online?

Na webových stránkách Mango najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru a získat slevu 10 % na první nákup. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že byste měli pochybnosti o své velikosti, a také informace o dodání.

Jaké značky najdete v MANGO?

Mango navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MANGO v zemi?

V rámci konkurentů společnosti Mango najdete značky Guess, Zara, Forever 21, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Levi´s, Gap, Calvin Klein, Benetton a mnoho dalších.

Kolik je v zemi MANGO obchodů?

Mango působí ve 110 zemích na všech pěti kontinentech s více než 2 700 prodejnami.

Kde najdu nejnovější katalog MANGO?

Pokud chcete u Mango získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Mango můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v MANGO

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v MANGO

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně MANGO a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.