logo

Získejte nejnovější nabídky od NORMA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy NORMA

Norma je diskontní řetězec s více než 1 300 prodejnami v Německu, Francii, České republice a Rakousku. Společnost zaměstnává více než 14 000 zaměstnanců a v současné době sídlí v německém Fürthu.

Často kladené otázky o NORMA

Jak ušetřit v NORMA?

Zákazníci mohou u společnosti Norma ušetřit více způsobů. Norma neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti Norma, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky.

Co je NORMA?

V roce 1921 byla ve Fürthu v Německu založena rodinná firma George Roth. Z této společnosti byl v 60. letech 20. století otevřen první obchod Norma na jihu Německa. Od konce 80. let se Norma vyvinula z regionálního diskontního obchodu v mezinárodní společnost. V následujících desetiletích Norma dále expandovala nejen v Německu, ale i v dalších regionech, například v České republice, kde působí od roku 1992.

V kolik hodin otevírá NORMA své dveře?

Některé pobočky společnosti Norma jsou k dispozici od pondělí do neděle od 7 do 20 hod.

Mohu nakupovat v NORMA online?

Prohlédněte si webové stránky Norma a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Se svým účtem se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty.

Jaké značky najdete v NORMA?

Norma prodává a distribuuje výběr známých místních i mezinárodních značek. Mezi ně patří například Relax, Nescafé, Pepsi, Coca Cola, Twister, Vanish a Milkiss a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti NORMA v zemi?

Norma většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi společnosti, se kterými Norma soupeří, patří například Boursin, Action, Kotva, Obchodní, Prior a DESIRRED.

Kolik je v zemi NORMA obchodů?

V České republice má Norma v současné době 9 prodejních míst, která se nacházejí v Brně, Praze, Plzni, Prádle a Jilemnici.

Kde najdu nejnovější katalog NORMA?

Zákazníci obchodu Norma mohou využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailů od společnosti Norma a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, kdo obdrží nejnovější akční nabídky obchodu Norma doručené přímo do své e-mailové schránky.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v NORMA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v NORMA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Supermarkety? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 55 Supermarkety obchodů v Czech Republic včetně NORMA a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.