REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od NORMA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy NORMA

Norma je diskontní řetězec s více než 1 300 prodejnami v Německu, Francii, České republice a Rakousku. Společnost zaměstnává více než 14 000 zaměstnanců a v současné době sídlí v německém Fürthu.

Často kladené otázky o NORMA

Co je NORMA?
Open

V roce 1921 byla ve Fürthu v Německu založena rodinná firma George Roth. Z této společnosti byl v 60. letech 20. století otevřen první obchod Norma na jihu Německa. Od konce 80. let se Norma vyvinula z regionálního diskontního obchodu v mezinárodní společnost. V následujících desetiletích Norma dále expandovala nejen v Německu, ale i v dalších regionech, například v České republice, kde působí od roku 1992.

Jaké značky najdete v NORMA?
Open

Norma prodává a distribuuje výběr známých místních i mezinárodních značek. Mezi ně patří například Relax, Nescafé, Pepsi, Coca Cola, Twister, Vanish a Milkiss a mnoho dalších.

Jak ušetřit v NORMA?
Open

Zákazníci mohou u společnosti Norma ušetřit více způsobů. Norma neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti Norma, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti NORMA v zemi?
Open

Norma většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi společnosti, se kterými Norma soupeří, patří například Boursin, Action, Kotva, Obchodní, Prior a DESIRRED.

V kolik hodin otevírá NORMA své dveře?
Open

Některé pobočky společnosti Norma jsou k dispozici od pondělí do neděle od 7 do 20 hod.

Kolik je v zemi NORMA obchodů?
Open

V České republice má Norma v současné době 9 prodejních míst, která se nacházejí v Brně, Praze, Plzni, Prádle a Jilemnici.

Mohu nakupovat v NORMA online?
Open

Prohlédněte si webové stránky Norma a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Se svým účtem se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty.

Kde najdu nejnovější katalog NORMA?
Open

Zákazníci obchodu Norma mohou využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailů od společnosti Norma a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, kdo obdrží nejnovější akční nabídky obchodu Norma doručené přímo do své e-mailové schránky.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.