logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorMARKS & SPENCER

Získejte nejnovější nabídky od MARKS & SPENCER

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MARKS & SPENCER

Marks and Spencer plc je významná britská nadnárodní maloobchodní společnost se sídlem v Londýně v Anglii, která se specializuje na prodej oděvů, kosmetiky, domácích potřeb a potravin.

Často kladené otázky o MARKS & SPENCER

Jak ušetřit v MARKS & SPENCER?

V obchodě Marks & Spencer můžete ušetřit mnoho peněz. Na jejích internetových stránkách si například můžete prohlédnout sekci Promotions, kde najdete slevy na nejrůznější výrobky. Nezapomeňte také navštívit stránku My Deal 365, kde najdete nejnovější katalogy Marks & Spencer, abyste mohli využít nejlepších propagačních akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MARKS & SPENCER?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je MARKS & SPENCER?

Společnost Marks & Spencer byla založena v roce 1884 Michaelem Marksem a Thomasem Spencerem v Leedsu. Na počátku 21. století prodej oděvů klesl, zatímco prodej potravin vzrostl poté, co společnost opustila svou tradiční značku St Michael. V listopadu 2008 začala společnost prodávat značkové zboží, například kukuřičné lupínky Kellogg's. Dne 22. května 2018 bylo potvrzeno, že v rámci „radikálního“ plánu bude do roku 2022 uzavřeno více než 100 prodejen. Dne 18. srpna 2020 společnost Marks & Spencer uvedla, že v následujících třech měsících zruší 7 000 pracovních míst kvůli pandemii COVID-19. V květnu 2021 společnost oznámila, že v rámci svého plánu na ozdravení v příštích 10 letech plánuje zavřít dalších 30 obchodů.

V kolik hodin otevírá MARKS & SPENCER své dveře?

Otevírací doba prodejen Marks & Spencer je od pondělí do soboty od 8:00 do 20:00 a v neděli od 10:30 do 16:30.

Mohu nakupovat v MARKS & SPENCER online?

Na internetových stránkách společnosti Marks & Spencer najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jejích novinek. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že máte pochybnosti o své velikosti, a také informace o doručení.

Jaké značky najdete v MARKS & SPENCER?

Per Una, Autograph, Goodmove, Rosie, Blue Harbour, M&S Collection, Boutique, Jaeger a M&S Energy jsou některé z vysoce kvalitních značek, které najdete v Marks & Spencer.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MARKS & SPENCER v zemi?

Mezi konkurenty společnosti Marks & Spencer patří společnosti Sinsay, Zara, Astratex a Orsay.

Kolik je v zemi MARKS & SPENCER obchodů?

Marks & Spencer má 1463 poboček po celém světě.

Kde najdu nejnovější katalog MARKS & SPENCER?

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u Marks & Spencer, měli byste se přihlásit k odběru na jejích internetových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili. Společnost Marks & Spencer můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v MARKS & SPENCER

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v MARKS & SPENCER

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně MARKS & SPENCER a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.