logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorTEMPO NÁBYTEK

Získejte nejnovější nabídky od TEMPO NÁBYTEK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy TEMPO NÁBYTEK

Tempo nábytek je slovenská síť obchodů s nábytkem. V současné době provozuje více než 10 poboček.

Často kladené otázky o TEMPO NÁBYTEK

Jak ušetřit v TEMPO NÁBYTEK?

Společnost umožňuje zákazníkům ušetřit mnohými způsoby. Tempo nábytek dbá na to, aby byli zákazníci s nabídkami plně uspokojeni. Kdykoliv je možné si prohlédnout nynější týdenní nabídku společnosti Tempo nábytek a zakoupit si tak ty nejvýhodnější produkty. Nezapomínejte na to, že společnost nabízí některé své zboží se slevou až 36%

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v TEMPO NÁBYTEK?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je TEMPO NÁBYTEK?

Společnost Tempo nábytek funguje jako prodejce nábytku již 25 let. Za tu dobu otevřela na Slovensku 22 vlastních maloobchodních prodejen pod značkou Tempo nábytek. Kromě maloobchodního prodeje se společnost věnuje také velkoobchodnímu prodeji a zásobuje 260 partnerských prodejen nábytku v České republice.

V kolik hodin otevírá TEMPO NÁBYTEK své dveře?

Pobočky Tempo nábytek mají většinou otevřeno od pondělí do soboty od 7 do 17 hodin. V neděli mají pobočky zavřeno.

Mohu nakupovat v TEMPO NÁBYTEK online?

Prohlédněte si nabídku Tempo nábytek na webových stránkách společnosti a vytvořte si svůj vlastní účet pro potřebu návštěvy e-shopu. Na něm je možné zakoupit nabízené zboží online a ještě k tomu získat přístup k speciálním nabídkám. Tempo nábytek nabízí také doručení zboží dle přání zákazníků.

Jaké značky najdete v TEMPO NÁBYTEK?

Tempo nábytek prodává a distribuuje vlastní výrobky pod svými značkami. Společnost vyrábí také kolekce nábytku, které je možné zakoupit společně.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti TEMPO NÁBYTEK v zemi?

Tempo nábytek konkuruje ostatním podobným obchodům a společnostem působícím na českém trhu. Mezi konkurenční společnosti patří například Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Jan Strnad AQ-nábytek nebo KARE Design..

Kolik je v zemi TEMPO NÁBYTEK obchodů?

V České republice nabízí Tempo 7 kamenných prodejen např. i v Hostinné, Radkově a Drahanovicích

Kde najdu nejnovější katalog TEMPO NÁBYTEK?

Tempo nábytek nabízí zákazníkům spoustu exkluzivních výhod. Spojte se se zákaznickou podporou společnosti na jejích webových stránkách, či se jen přihlaste k odběru marketingových materiálů, které vám tak vždy přijdou ihned po uveřejnění na vaši emailovou adresu. Buďte první, kdo získá přístup k nejnovějším cenovým trhákům.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v TEMPO NÁBYTEK

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v TEMPO NÁBYTEK

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nábytek? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Nábytek obchodů v Czech Republic včetně TEMPO NÁBYTEK a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.