homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorBAŤA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od BAŤA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BAŤA

Baťa je český řetězec prodejen zaměřený na prodej obuvi a módních doplňků. Sídlo společnosti Baťa, která má dlouhou historii na trhu, se nachází ve Zlíně.

Často kladené otázky o BAŤA

Co je BAŤA?
Open

Společnost Baťa byla založena v roce 1894 v České republice Tomášem Baťou. Od svých počátků si Baťa kladl za cíl nabízet zákazníkům kvalitní koženou obuv za konkurenceschopné ceny. Během první světové války zaznamenala společnost pozoruhodný růst díky objednávkám oděvů od různých armád. V následujících desetiletích společnost zažila silný proces obchodní expanze s otevřením prodejen nejen v České republice, ale i v mnoha dalších zemích světa.

Jaké značky najdete v BAŤA?
Open

Baťa prodává výrobky známých značek, jako jsou Adidas, Apepazza, Asics, Blauer, Buffalo, Converse, Champion, Clarks, Cromier, Cult, Diadora, Dolce Moda, Gant, Joma, New Balance, Nike, North Star, Tommy Hilfiger, Ugg, Vans, Xti, Power a další. Prodávají také výrobky pod vlastní značkou Baťa.

Jak ušetřit v BAŤA?
Open

Ušetřit peníze u Bati je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jeho oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce u Bati. Kromě toho Baťa často uvádí sezónní akce a nabídky. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Baťa na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BAŤA v zemi?
Open

Baťa konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Ebovuc, Glami, Nike, Adidas a další.

V kolik hodin otevírá BAŤA své dveře?
Open

Prodejny Baťa jsou otevřeny od pondělí do soboty od 10 do 20 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací dobu podle své polohy.

Kolik je v zemi BAŤA obchodů?
Open

Společnost Baťa působí v České republice a její prodejny se nacházejí mimo jiné v Praze, na Můstku, v Petrské Čtvrti, Lounech, Zlíně, Brně-středu-Brně-město.

Mohu nakupovat v BAŤA online?
Open

Baťa má také exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je domů. V internetovém obchodě Baťa je sekce „Outlet“, kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za akční ceny.

Kde najdu nejnovější katalog BAŤA?
Open

Zákazníci mohou u společnosti Baťa využít skvělých výhod, když nakupují v internetovém obchodě a nechají si výrobky doručit až domů. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňuje společnost Baťa jejich vrácení a výměnu. Baťa má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BAŤA?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.