logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorBONAMI

Získejte nejnovější nabídky od BONAMI

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti BONAMI

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BONAMI

Bonami je český řetězec obchodů s nábytkem. V České republice provozuje 5 poboček.

Často kladené otázky o BONAMI

Jak ušetřit v BONAMI?

Zákazníci mohou s Bonami ušetřit více způsoby. Bonami neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejich akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky Bonami, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BONAMI?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je BONAMI?

Společnost Bonami byla založena v roce 2013 v České republice jako internetový obchod, který je součástí skupiny Miton. Dnes Bonami působí v 9 zemích, Bonami Kurýr pokrývá všechny původní trhy, tedy Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Polsko a Rumunsko. Bonami se stalo jedním z nejvlivnějších omni-kanálů v oblasti nábytku a bytových dekorací se sídlem ve střední a východní Evropě.

V kolik hodin otevírá BONAMI své dveře?

Někteří prodejci společnosti Bonami jsou k dispozici od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin.

Mohu nakupovat v BONAMI online?

Prohlédněte si webové stránky Bonami a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Se svým účtem se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty. Jako nový zákazník můžete získat přístup k uvítacím kreditům v hodnotě 100 Kč. Navíc nezapomeňte, že internetový obchod nabízí také možnost dopravy a doručení.

Jaké značky najdete v BONAMI?

Bonami prodává a distribuuje vybrané značkové výrobky. Mezi ně patří například Miuform, Hammel Furniture, YAMAZAKI, Twilum, Coffee Home, Kave Home, Wenko, Universal, Moi Milli, Eva Solo a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BONAMI v zemi?

Bonami většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi konkurenční společnosti, se kterými Bonami soupeří, patří například MÖBELIX, Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Jan Strnad AQ-nábytek a KARE Design.

Kolik je v zemi BONAMI obchodů?

V České republice má Bonami v současné době 5 prodejních míst, která se nacházejí v Brně a v Praze.

Kde najdu nejnovější katalog BONAMI?

Zákazníci Bonami mohou v tomto obchodě využívat mnoho exkluzivních výhod. Stáhněte si mobilní aplikaci Bonami a získejte jejich nejnovější novinky a nabídky přímo do svého telefonu. Navíc obchod svým zákazníkům nabízí také služby interiérového designu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v BONAMI

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v BONAMI

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nábytek? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Nábytek obchodů v Czech Republic včetně BONAMI a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.