logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorMOHITO

Získejte nejnovější nabídky od MOHITO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MOHITO

Mohito je oděvní společnost se sídlem v Krakově. Společnost působí ve 22 zemích světa. Mohito nabízí klasické i moderní střihy a širokou škálu barev a vzorů.

Často kladené otázky o MOHITO

Jak ušetřit v MOHITO?

U společnosti Mohito lze ušetřit mnoho peněz. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku My Deal 365, kde najdete nejnovější katalogy Mohito, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MOHITO?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je MOHITO?

Společnost Mohito vznikla před více než 15 lety pro opravdové módní nadšence, kteří mají rádi netradiční eleganci. Značka se úzce drží světových trendů a umně udržuje rovnováhu mezi inspirací a dnes tolik žádanými prvky.

V kolik hodin otevírá MOHITO své dveře?

Podnik má otevřeno od pondělí do pátku od 11:00 do 19:00 hodin.

Mohu nakupovat v MOHITO online?

Na webových stránkách Mohito´s najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru a získat slevu ve výši 10 %. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že byste měli pochybnosti o své velikosti, a informace o dodání.

Jaké značky najdete v MOHITO?

Mohito navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MOHITO v zemi?

V rámci konkurence Mohito najdete značky Mango, Zara, Forever 21, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Levi´s, Gap, Benetton, Calvin Klein, Esprit a mnoho dalších.

Kolik je v zemi MOHITO obchodů?

Mohito má 225 prodejen ve 22 zemích Evropy.

Kde najdu nejnovější katalog MOHITO?

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u Mohito, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Mohito můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupony.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v MOHITO

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v MOHITO

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně MOHITO a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.