logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorMOHITO
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od MOHITO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MOHITO

Mohito je oděvní společnost se sídlem v Krakově. Společnost působí ve 22 zemích světa. Mohito nabízí klasické i moderní střihy a širokou škálu barev a vzorů.

Často kladené otázky o MOHITO

Co je MOHITO?
close

Společnost Mohito vznikla před více než 15 lety pro opravdové módní nadšence, kteří mají rádi netradiční eleganci. Značka se úzce drží světových trendů a umně udržuje rovnováhu mezi inspirací a dnes tolik žádanými prvky.

Jaké značky najdete v MOHITO?
close

Mohito navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jak ušetřit v MOHITO?
close

U společnosti Mohito lze ušetřit mnoho peněz. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku My Deal 365, kde najdete nejnovější katalogy Mohito, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MOHITO v zemi?
close

V rámci konkurence Mohito najdete značky Mango, Zara, Forever 21, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Levi´s, Gap, Benetton, Calvin Klein, Esprit a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá MOHITO své dveře?
close

Podnik má otevřeno od pondělí do pátku od 11:00 do 19:00 hodin.

Kolik je v zemi MOHITO obchodů?
close

Mohito má 225 prodejen ve 22 zemích Evropy.

Mohu nakupovat v MOHITO online?
close

Na webových stránkách Mohito´s najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru a získat slevu ve výši 10 %. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že byste měli pochybnosti o své velikosti, a informace o dodání.

Kde najdu nejnovější katalog MOHITO?
close

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u Mohito, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Mohito můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupony.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MOHITO?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.