logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorORFA NÁBYTEK
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ORFA NÁBYTEK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ORFA NÁBYTEK

ORFA nábytek je český řetězec obchodů s nábytkem. V současné době nabízí 5 prodejen po celé republice.

Často kladené otázky o ORFA NÁBYTEK

Co je ORFA NÁBYTEK?
close

Historie společnosti ORFA nábytek sahá na začátek 2. tisíciletí, kdy firma začala poprvé působit na tuzemském trhu. Od té doby společnost ORFA nábytek úspěšně expandovala po celé České republice.

Jaké značky najdete v ORFA NÁBYTEK?
close

Společnost ORFA nábytek prodává a distribuuje vlastní značkové výrobky pod svými vlastními značkami.

Jak ušetřit v ORFA NÁBYTEK?
close

Zákazníci mohou ušetřit při nákupu u společnosti ORFA nábytek mnohými způsoby. Společnost dbá na to, aby měli zákaznici dostatečný výběr zlevněného zboží. Můžete se podívat na týdenní slevovou nabídku společnosti na jejích oficiálních webových stránkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ORFA NÁBYTEK v zemi?
close

ORFA nábytek o zákazníky soupeří primárně s dalšími podobně zaměřenými společnostmi na českém trhu, mezi kterými nalezneme například Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Jan Strnad AQ-nábytek a KARE Design.

V kolik hodin otevírá ORFA NÁBYTEK své dveře?
close

Většina prodejen ORFA nábytek má otevřeno od pondělí do pátku od 8 do 19 hodin a v sobotu a neděli od 9 do 18 hodin.

Kolik je v zemi ORFA NÁBYTEK obchodů?
close

V České republice v současné době provozuje společnost ORFA nábytek 5 poboček v Ostravě, Orlové, Karviné a Frýdku-Místku.

Mohu nakupovat v ORFA NÁBYTEK online?
close

Prohlédněte si nabídku společnosti ORFA nábytek na jejích webových stránkách a vytvořte si účet pro přístup do jejího e-shopu. Díky účtu budete moci nakupovat zboží online. ORFA nábytek také nabízí doručení zboží po České republice.

Kde najdu nejnovější katalog ORFA NÁBYTEK?
close

Zákazníci společnosti ORFA nábytek mohou využít řadu exkluzivních slevových akcí. Je možné také odebírat marketingové materiály, čímž si zajistíte stabilní přísun novinek a slevových trháků. Mějte vždy přehled o sortimentu ORFA nábytek.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ORFA NÁBYTEK?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.