REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od NOTINO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy NOTINO

Notino je český e-shop zaměřený na prodej parfémů a kosmetiky v Evropě. Sídlo společnosti Notino s bohatou historií na trhu se nachází v Brně. V České republice prodává Notino své výrobky výhradně online.

Často kladené otázky o NOTINO

Co je NOTINO?
Open

Společnost Notino založil v roce 2006 v České republice Michal Zamec. Od svých počátků si Notino klade za cíl poskytovat svým zákazníkům kvalitní vůně a kosmetiku; společnost nevyrábí vlastní produkty, a proto prodává kosmetiku známých značek. V následujících letech Notino prošlo silným procesem expanze, který vedl k dobývání nových trhů v Evropě.

V současné době působí Notino v České republice prostřednictvím svého exkluzivního internetového obchodu.

Jaké značky najdete v NOTINO?
Open

Notino prodává výrobky známých značek, jako jsou Angelic, Altermed, Antonio Puig, Barbaria, Batiste, Bijan, Bel, Blue M, BioNike, Bio-Oil, Bioten, Betty Barclay, Chanson, Charcoal, Coach, Diadermine, Ducati, Dior, Dove, Diesel, Floris, Jean Couturier, Jean Paul Gaultier, Lancôme a další.

Jak ušetřit v NOTINO?
Open

Ušetřit peníze u Notino je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také nejnovější nabídky a akce u Notino. Na oficiálních stránkách Notino si zákazníci mohou označit produkty jako oblíbené a zjistit, kdy jsou ve slevě.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti NOTINO v zemi?
Open

Notino konkuruje v České republice dalším obchodům, jako jsou například Douglas, Sephora, DM a další.

V kolik hodin otevírá NOTINO své dveře?
Open

Notino nemá v České republice fyzické prodejny.

Kolik je v zemi NOTINO obchodů?
Open

Notino nemá v České republice fyzické prodejny. Zákazníci však mohou navštívit jeho exkluzivní internetový obchod, objevit jeho produkty a nakoupit.

Mohu nakupovat v NOTINO online?
Open

Notino má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Notino se nachází sekce "Výprodej", kde zákazníci najdou velký výběr zlevněných výrobků.

Kde najdu nejnovější katalog NOTINO?
Open

Zákazníci mohou u společnosti Notino využívat velké výhody, protože nakupují online a dostávají své výrobky domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje společnost Notino vrácení a výměnu zboží. Na oficiálních webových stránkách Notino se nachází sekce "Inspirace", kde mohou zákazníci najít tipy a rady pro krásu. Všechny výrobky prodávané společností Notino jsou dermatologicky testovány.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v NOTINO?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.