logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorLITEX
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od LITEX

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy LITEX

Litex je česká značka, která nabízí oblečení, plavky a doplňky pro muže, ženy a děti.

Často kladené otázky o LITEX

Co je LITEX?
close

Společnost Litex byla založena v roce 1991 v Litomyšli, původně jako výrobce dámských, pánských a dětských plavek, ale o rok později byla uvedena na trh první kolekce fitness oblečení.

Jaké značky najdete v LITEX?
close

Společnost Litex navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jak ušetřit v LITEX?
close

U společnosti Litex lze ušetřit mnoho peněz. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Litex, abyste mohli využívat nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti LITEX v zemi?
close

Konkurenty společnosti Litex jsou Evine, Abt Electronics a AmeriMark.

V kolik hodin otevírá LITEX své dveře?
close

Litex má otevřeno od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00.

Kolik je v zemi LITEX obchodů?
close

Společnost Litex má v České republice více než 8 prodejen.

Mohu nakupovat v LITEX online?
close

Na webových stránkách společnosti Litex najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že byste měli pochybnosti o své velikosti, a informace o dodání.

Kde najdu nejnovější katalog LITEX?
close

Pokud chcete u společnosti Litex získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Litex můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v LITEX?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.