logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorCALVIN KLEIN

Získejte nejnovější nabídky od CALVIN KLEIN

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy CALVIN KLEIN

Calvin Klein je americký módní dům, který se v 80. letech proslavil značkovým spodním prádlem a džínami. Společnost se specializuje na masově prodávané konfekční oblečení pro všechna pohlaví a věkové skupiny a také na kožené výrobky, lifestylové doplňky a obuv, bytové doplňky, parfémy/kosmetiku, brýle, šperky a hodinky ve středním cenovém segmentu.

Často kladené otázky o CALVIN KLEIN

Jak ušetřit v CALVIN KLEIN?

U Calvin Klein můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete například procházet sekci Akce na jejích webových stránkách, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Calvin Klein, abyste mohli využít nejlepších propagačních akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v CALVIN KLEIN?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je CALVIN KLEIN?

Calvin Klein byl spolu s Robertem Denningem a Ralphem Laurenem jedním z několika vedoucích návrhářů, kteří vyrostli v židovské komunitě v Bronxu. V roce 1968 Klein založil Calvin Klein Limited, obchod se šatstvem v hotelu York v New Yorku.

V kolik hodin otevírá CALVIN KLEIN své dveře?

Společnost má otevřeno od pondělí do pátku od 11:00 do 19:00 hodin.

Mohu nakupovat v CALVIN KLEIN online?

Na internetových stránkách společnosti Calvin Klein najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že máte pochybnosti o své velikosti, a také informace o doručení.

Jaké značky najdete v CALVIN KLEIN?

Calvin Klein navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti CALVIN KLEIN v zemi?

V rámci konkurence Calvin Klein najdete značky Mango, Zara, Forever 21, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Levi´s, Gap, Benetton a mnoho dalších.

Kolik je v zemi CALVIN KLEIN obchodů?

Calvin Klein provozuje 285 obchodů v Americe, 1130 obchodů v Evropě a 2700 obchodů v Asii.

Kde najdu nejnovější katalog CALVIN KLEIN?

Pokud chcete u Calvina Kleina získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Calvin Klein můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v CALVIN KLEIN

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v CALVIN KLEIN

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně CALVIN KLEIN a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.