logo

Získejte nejnovější nabídky od CHODURA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy CHODURA

Chodura je česká značka uzenin. Její výrobky se prodávají v široké prodejní síti po celé České republice a na Slovensku, a to nejen ve velkých řetězcích, ale i v malých prodejnách a ve vlastních prodejnách Uzenářství Chodura.

Často kladené otázky o CHODURA

Jak ušetřit v CHODURA?

U společnosti Chodura můžete ušetřit mnoho peněz. Na jejích webových stránkách si například můžete prohlédnout sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Chodura, abyste mohli využívat nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v CHODURA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je CHODURA?

Společnost Chodura byla založena v roce 1919, kdy si pan Karel Chodura pronajal prodejnu v dnešní ulici Nádražní. V roce 1948 však komunistický režim zastavil Chodúrovo řeznictví na cestě k naplnění jeho velkoobchodního snu. Po válce komunisté jeho obchod zavřeli a Karel Chodura se musel stát zaměstnancem státního podniku Pramen.

Současný příběh firmy se začal psát v roce 1990, kdy vnuk zakladatele ing. Petr Chodura, se rozhodl využít změny politické situace a pokračovat tak v rodinné tradici.

V kolik hodin otevírá CHODURA své dveře?

Chodura má otevřeno od pondělí do pátku od 7:30 do 17:00 hodin.

Mohu nakupovat v CHODURA online?

Na webových stránkách Chodury najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jejího newsletteru. Na webových stránkách jsou k dispozici informace o doručení.

Jaké značky najdete v CHODURA?

Chodura vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti CHODURA v zemi?

Mezi konkurenty společnosti Chodura patří společnosti Family Market a Tamda Food.

Kolik je v zemi CHODURA obchodů?

Chodura má více než 20 prodejen rozmístěných po celé České republice.

Kde najdu nejnovější katalog CHODURA?

Pokud chcete u Chodury získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte obsah zdarma a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Choduru můžete také sledovat na Instagramu a Facebooku, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupony.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v CHODURA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v CHODURA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Supermarkety? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 55 Supermarkety obchodů v Czech Republic včetně CHODURA a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.