logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorZOOT
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ZOOT

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ZOOT

Zoot je česká módní značka se sídlem v Praze. Společnost provozuje pět prodejen po celé republice a internetový obchod. Nabízí oblečení, obuv a doplňky pro muže, ženy i děti a také produkty pro bydlení a design.

Často kladené otázky o ZOOT

Co je ZOOT?
close

Zoot je česká společnost, kterou v roce 2009 založili Ladislav Trpák a Oldřich Bajer. V průběhu let společnost rozšířila svůj sortiment. V současné době nabízí více než 100 značek a provozuje pět prodejen po celé České republice. Pobočky Zoot najdete v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni a Řečkovicích.

Jaké značky najdete v ZOOT?
close

Zoot nabízí širokou škálu značek, včetně Adidas, Also, Alpine Pro, Belinda, Billabong, Blauer, Boss, Calvin Klein, Camaieu, Caprice, Columbia, Converse, Desigual, DKNY, Dr. Martens, French Connection, Geox, Guess, Levi's, Marks & Spencer, Only, Orsay, The North Face, Tommy Hilfiger, Under Armour a mnoho dalších.

Jak ušetřit v ZOOT?
close

V Zootu můžete ušetřit mnoha způsoby. Navštivte jejich webové stránky a najděte úžasné nabídky v sekci Výprodej, přihlaste se k odběru jejich newsletteru, abyste získali slevy a akce, a využijte dopravu zdarma na vybrané objednávky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ZOOT v zemi?
close

Hlavními konkurenty společnosti Zoot v České republice jsou další prodejci oblečení, například Zara, H&M, Reserved a Lindex.

V kolik hodin otevírá ZOOT své dveře?
close

Dny a provozní doba se v jednotlivých provozovnách liší. Většina prodejen má otevřeno od pondělí do soboty. Jediná prodejna, která má otevřeno i v neděli, se nachází v Praze. Další podrobnosti si můžete ověřit na adrese https://www.Zoot.cz/o-Zootu/Zoot-prodejny.

Kolik je v zemi ZOOT obchodů?
close

V Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni a Řečkovicích se nachází pět prodejen Zoot. Více informací získáte na https://www.Zoot.cz/o-Zootu/Zoot-prodejny.

Mohu nakupovat v ZOOT online?
close

Nakupování online prostřednictvím webových stránek společnosti Zoot je velmi snadné. Navštivte jejich internetový obchod a využijte exkluzivní nabídky, získejte speciální slevy díky odběru newsletteru a využijte dopravu zdarma na vybrané objednávky.

Kde najdu nejnovější katalog ZOOT?
close

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Zoot, je stáhnout si jejich bezplatnou aplikaci. Můžete se také přihlásit k odběru jejího newsletteru a sledovat Zoot na Instagramu, Facebooku a YouTube, abyste byli informováni o všech jejich nabídkách, novinkách a akcích.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ZOOT?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.