logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorKAMA

Získejte nejnovější nabídky od KAMA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy KAMA

Kama je česká veletržní značka a rodinný podnik. Vyrábí nejen oblečení, které je krásné na pohled, ale také etické, transparentní a udržitelné uvnitř.

Kama se po celou dobu své existence vyrábí výhradně v České republice. Zpracovává pouze nejkvalitnější ekologicky certifikované materiály.

Často kladené otázky o KAMA

Jak ušetřit v KAMA?

U společnosti Kama lze ušetřit mnoho peněz. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku My Deal 365, kde najdete nejnovější katalogy Kama, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v KAMA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je KAMA?

Společnost byla založena jako malá domácí výroba. Dnes má Kama vlastní výrobní závod a kromě prodeje v České republice vyváží do 27 zemí světa.

V kolik hodin otevírá KAMA své dveře?

Kama otevírá své dveře od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 hodin.

Mohu nakupovat v KAMA online?

Na webových stránkách společnosti Kama najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že byste měli pochybnosti o své velikosti, a informace o dodání.

Jaké značky najdete v KAMA?

Kama navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti KAMA v zemi?

V rámci konkurence Kama najdete značky Mango, Zara, Forever 21, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Levi´s, Gap, Benetton a mnoho dalších.

Kolik je v zemi KAMA obchodů?

Kama vyváží do 27 zemí světa.

Kde najdu nejnovější katalog KAMA?

Pokud chcete u společnosti Kama získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Kama můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v KAMA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v KAMA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně KAMA a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.