logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od RATIO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy RATIO

Ratio je obchodní společnost, která ve své velkoobchodní prodejně v Praze nabízí kompletní sortiment potravin a drogerie. V současné době má celkem 25-49 zaměstnanců.

Často kladené otázky o RATIO

Co je RATIO?
close

Společnost Ratio byla založena v roce 1992 jako ryze obchodní česká společnost. Zpočátku se zaměřovala na zahraniční obchod, konkrétně na dovoz alkoholických nápojů především z Finska.

V roce 1993 Ratio otevřelo svou vůbec první velkoobchodní prodejnu Cash and Carry. Sortiment nebyl široký, ale postupem času se přidávali další dodavatelé, zejména čeští výrobci, jako jsou konzervárny nebo mlékárny.

V letech 2002 a 2013 byla společnost Ratio postižena povodněmi. Po těchto povodních však společnost prošla modernizací.

Jaké značky najdete v RATIO?
close

Ratio nabízí kvalitní značky, jako jsou Coca-cola, Mentos, Birel, Braník, Fitness, Alpro, Actimel, Corega, Gillette, Jar, Pedigree a Milka a mnoho dalších.

Jak ušetřit v RATIO?
close

V Ratio můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete například procházet sekci Akce na jejích webových stránkách, kde najdete slevy na nejrůznější výrobky. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Ratio, abyste mohli využívat nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti RATIO v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Ratio patří Billa, Iceland, Albert a Tesco.

V kolik hodin otevírá RATIO své dveře?
close

Ratio má otevřeno od pondělí do pátku od 6:00 do 16:30 hodin. V sobotu má otevřeno od 6:30 do 13:00.

Kolik je v zemi RATIO obchodů?
close

Ratio má jednu fyzickou prodejnu, která se nachází veVelkotržnici Lipence v Praze.

Mohu nakupovat v RATIO online?
close

Na webových stránkách společnosti Ratio najdete exkluzivní nabídky a slevy. Na webových stránkách jsou informace o doručení a také katalogy a informační stránky.

Kde najdu nejnovější katalog RATIO?
close

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u společnosti Ratio, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Ratio můžete také sledovat na Facebooku, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v RATIO?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.