logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od SENESI

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SENESI

Senesi je český prodejce doplňků a vybavení do koupelny a kuchyně. Společnost se sídlem v Praze provozuje pět prodejen po celé České republice. Prostřednictvím svých showroomů a internetového obchodu prodává kompletní sortiment koupelnového vybavení, kuchyňských sestav, obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, koupelnového nábytku a doplňků.

Často kladené otázky o SENESI

Co je SENESI?
close

Počátky společnosti Senesi sahají do roku 1993, kdy otevřela svou první prodejnu v jihočeských Vodňanech. Již tři desetiletí dodávají koupelnové a kuchyňské vybavení po celé České republice. V současné době provozují pět poboček a internetový obchod. Prodejny najdete v Českých Budějovicích, Zličíně, Plzni, Vodňanech a Brně.

Jaké značky najdete v SENESI?
close

Senesi nabízí široký výběr kvalitních značek, mezi které patří AEG, Alcadrain, Aqualine, Ariston, Axor, Beko, Bemeta, Blanco, Cata, Ceresit, Cerim, Clage, Concept, Duravit, EBS, Eglo, Electrolux, Elica, Elíz, Emco, Gelco, Gorenje, Grohe, GSI, Haco, Haier, Hakl, Hansa, Havos, Hüppe, ISAN, Isvea, Jika, Kermi, KOLO, Laufen, Mapei, Mereo, Mora, Nicoll, Rako, Ravak, Rex, Ridder, Riho, Roca, Roth, Sanela, Sapho, Schell, Siemens a Whirlpool.

Jak ušetřit v SENESI?
close

U společnosti Senesi můžete ušetřit mnoha způsoby. Navštivte jejich webové stránky a najděte úžasné nabídky v sekci Výprodej nebo se přihlaste k odběru jejich newsletteru, abyste dostali jejich nejnovější nabídky a nabídky do své e-mailové schránky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SENESI v zemi?
close

Společnost Senesi konkuruje dalším prodejcům koupelnového a kuchyňského vybavení, jako jsou Starkl, Mountfield, Dům Barev a DEK.

V kolik hodin otevírá SENESI své dveře?
close

Provozní dny a doba se u jednotlivých showroomů liší. Více informací získáte na https://www.senesi.cz/cs/showroomy.

Kolik je v zemi SENESI obchodů?
close

V České republice se nachází pět showroomů Senesi. Pobočky najdete v Českých Budějovicích, Praze Zličíně, Plzni, Vodňanech a Brně. Nejbližší prodejnu najdete na adrese https://www.senesi.cz/cs/kontakt/kontakty.

Kde najdu nejnovější katalog SENESI?
close

Při nakupování u Senesi můžete získat mnoho výhod. Společnost nabízí garanci ceny, což znamená, že pokud najdete podobné zboží za nižší cenu než u Senesi, dorovná vám cenu. Můžete se také přihlásit k odběru jejich newsletteru a sledovat Senesi na Facebooku a Instagramu, abyste byli informováni o jejich nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SENESI?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.